9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

Маріупольські металурги освоїли виробництво 38 нових видів металопрокату

Металургійні комбінати Маріуполя минулого року освоїли 38 нових видів металопродукції.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення у керуючої заводами компанії Метінвест.

Серед новинок новий марковий та розмірний сортамент безперервнолитих слябів та готового металопрокату.

Як зазначили у Метінвесті, удосконалюючи технологію виробництва, підвищуючи механічні властивості металопродукції відповідно до підвищених вимог замовників, заводи розширюють географію постачання.

«Азовсталь»

Лідером з освоєння новинок минулого року став меткомбінат «Азовсталь».

Серед 20 нових продуктів – сталеві заготівлі для ринку Європи. 2021 року клієнтам було поставлено понад 200 тисяч тонн цієї продукції. У конвертерному цеху розроблено та освоєно технологію виробництва нових марок сталі низькокремнистого сортаменту для нових замовників. Для підприємств компанії SSAB у Фінляндії – марка сталі Grade 2626 із залишковим вмістом кремнію не більше 0,05 %. Для NLMK LA LOUVIЕRE в Бельгії – марка сталі DUC007 з жорстким обмеженням вмісту кольорових домішок та азоту.

У товстолистому цеху МК «Азовсталь» Групи Метінвест фахівці підприємства випускають листи з легованої високоміцної сталі марки S550Q, які використовуються у будівництві та машинобудуванні для зварних металевих конструкцій. Також освоєно технологію виробництва листового прокату товщиною понад 50 мм із конструкційної сталі марки S355J2W з покращеними властивостями опору до атмосферної корозії, яка раніше випускалася лише у товщинах до 50 мм.

Для компанії Arabian International company for steel structures із Саудівської Аравії меткомбінат зробив листовий прокат сталі марки А537-2 МТ для виготовлення водних резервуарів для опріснення морської води. У ньому було дотримано додаткової вимоги – мінімальна температура відпустки не менше 650 градусів за Цельсієм.

ММК імені Ілліча

ММК імені Ілліча за 2021 рік розширив сортамент на 18 найменувань.

Так, у переліку металопродукції з’явилися: прокат із нових марок сталі, гарячекатаний рулон нових типорозмірів, прокат із покращеними властивостями. У листовальцювальному цеху «1700» освоїли гарячекатаний прокат товщиною 2,5-3,5 мм та шириною 970 мм із марки сталі S500MC для зварних конструкцій та будівництва, а також виробництво прокату зі штрипсових марок сталей L360N та L245NB для виробництва труб з підвищеними вимогами механічні властивості.

У листовальцювальному цеху «3000» – товстолистовий прокат з марки сталі S460NL з хімскладом за стандартом EN 10025-3 з гарантією з випробувань на розтяг та твердості після термообробки зразків, а також прокат мультисертифікацією для Іспанії із забезпеченням вимог одночасно. вимог Директиви з судин, що працюють під тиском PED 2014/68/EU та правил AD2000-W0.

У цеху холодного прокату ММК імені Ілліча Групи Метінвест виготовлений відпалений прокат марки DX53D та прокат марки DC01 з підвищеними механічними властивостями, штампуванням та покращеною якістю поверхні для виготовлення опалювальних радіаторів. Освоєно виробництво оцинкованого прокату з масою цинкового покриття не менше 100 г/м2 (Z100) за стандартом DIN EN 10346:2015 на АГНЦ-2У.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають