9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

Львівський локомотиворемонтний завод закупив бандажів на 8 млн гривень

ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод» оголосив тендер у системі Prozorro.Публічні закупівлі на закупівлю локомотивних бандажів загальною вартістю 8,1 млн грн.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Згідно з інформацією про закупівлю, завод планує отримати 200 бандажів 1060х143х98 у період з 12 січня до 31 грудня 2022 року.

У характеристиках предмета закупівлі зазначено, що на кожній деталі повинно бути маркування, яке включає марку сталі, номер виробника, порядковий номер, місяць і рік виготовлення, тавро виробника та інспектора приймання ЦТА УЗ.

Гарантійний термін зберігання бандажів – 60 місяців із дня виробництва. Вироби повинні бути без напрацювання та відповідати всім технічним вимогам креслень. Гарантійний термін експлуатації – 10 років із дати початку використання.

Закупівля проводиться за спрощеною/допороговою процедурою. 12 січня повідомлено про намір украсти договір з переможцем – ТОВ “ТПК ПРОМДИЗЕЛЬ”.

«Львівський локомотиворемонтний завод» – одне з провідних підприємств в Україні з капітально-відновного ремонту електровозів змінного та постійного струму. Також завод є постачальником запасних деталей електровозів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають