9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 14 Червня, 2021

В Україні поновили видобуток золота

 • Єдине в Україні золотодобувне підприємство “Мужіївський золоторудник” відновило свою роботу після 15-ти річного простою. Розвідані запаси Мужіївського родовища оцінюються у 55 тонн золота, 1 млн тонн цинку і свинцю.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Закарпатської ОДА.

  Відомо, що на родовищі працює збагачувальна фабрика компанії Avellana Gold. Загальна виробнича потужність родовища після запуску складе 500 тис. тонн золотої руди на рік. Спочатку на підприємстві будуть переробляти руди, які залишилися від видобутку золота у попередні роки роботи.

  Ми підтримали іноземного інвестора і запуск проєкту з видобутку золота і поліметалів, що знаходяться на території Мужіївського родовища. Останній раз підприємство запускали у 2005 році, воно збанкрутувало, тому будь-які виробничі процеси тут не відбувалися, – зазначив голова Закарпатської ОДА Олексій Петров.

  Окрім золота, рудник добуватиме цинкову руду. На підприємстві повідомляють, що цього металу буде достатньо для виробництва 300 тис. акумуляторів на рік. Це дозволить перекрити потребу України в імпорті цинку. Наразі на фабриці працює понад 30 осіб. Щорічно підприємство сплачуватиме понад 250 млн грн податків.

  Компанія Avellana Gold розпочала роботу в Україні у 2016 році після придбання підприємства “Карпатська рудна компанія” і “Західна геологорозвідувальна компанія”, що мають спеціальних дозволів на видобуток і розвідку поліметалічних руд на Заході України (Мужіївське, Берегівське і Квасівська родовища). Компанія вже відновила реалізацію проєкту розробки Мужіївського родовища. Загальний обсяг інвестицій становив понад $ 150 млн.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Черкасах та Запоріжжі розпочався сезон пасажирської річкової навігації

  У Черкасах та Запоріжжі стартував сезон туристичної навігації внутрішніми водними шляхами України.Про це...

  “Іскра” розробляє нову багатофункціональну РЛС “Мангуст” (фото)

  КП "Науково-виробничий комплекс "Іскра", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", продовжує працювати над новітньою багатофункціональною РЛС "Мангуст" (або 1Л300).

  У Києві представили компактні українські електромобілі Konyk (фото)

  У Києві в рамках спеціалізованих виставок ComAutoTrans і Автотехсервіс відбулася презентація компактних електромобілів українського виробника.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Підприємство “Спайтек” покращило оптичну платформу та оновило камеру українського мультикоптера Windhover

  Одеське приватне Науково-виробниче підприємство "Спайтек" (Spaitech) суттєво оновило оптичну платформу свого флагманського мультироторного безпілотника Windhover.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  В Україні налагодили виробництво кулеметів КТ-12,7 на Заводі «Маяк»

  В Україні налагодили ще одне виробництво великокаліберних кулеметів КТ-12,7 калібру 12,7х108 мм.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З порту Ізмаїл баржами по Дунаю відправили партію самоскидів БелАЗ до Сербії (фото)

  Державне підприємство "Ізмаїльський морський торговельний порт" здійснило перевантаження на баржі трьох кар'єрних самоскидів марки БелАЗ, які відправляться в Сербію по річці Дунай.

  У Дніпрі запустили найдовший штучний струмок в Україні (фото)

  Одна з найбільш відомих пішохідних вулиць Дніпра, яка має назву Катеринославський бульвар II, вже стала новою візитною карткою міста. Одним зі знакових...

  У Івано-Франківську виконали капремонт автодрезини на замовлення порту «Південний» (фото)

  Івано-Франківський локомотиворемонтний завод виконав капітальний ремонт автодрезини для ДП "Морський торговельний порт Южний". Ремонт тривав протягом чотирьох місяців.Передає Національний...

  Зараз читають

  Підприємство “Спайтек” покращило оптичну платформу та оновило камеру українського мультикоптера Windhover

  Одеське приватне Науково-виробниче підприємство "Спайтек" (Spaitech) суттєво оновило оптичну платформу свого флагманського мультироторного безпілотника Windhover.

  У Києві відкрили другу чергу оновленої Пейзажної алеї

  У Києві презентували після реконструкції другу чергу Пейзажної алеї, повідомили у пресслужбі КМДА.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Завершується створення першого зразка РЛС «Мінерал-У» для протикорабельного комплексу «Нептун»

  В Україні завершують роботи над створенням першого зразками нової мобільної РЛС «Мінерал-У» на платформі Tatra 8х8.

  Авіакомпанія Bees Airline найближчим часом подвоїть свій флот

  Авіакомпанія Bees Airline розпочала процес приймання ще двох пасажирських лайнерів літаків Boeing 737-800 в рамках програми розширення...