9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Січня, 2021

В Україні поновили видобуток золота

 • Єдине в Україні золотодобувне підприємство “Мужіївський золоторудник” відновило свою роботу після 15-ти річного простою. Розвідані запаси Мужіївського родовища оцінюються у 55 тонн золота, 1 млн тонн цинку і свинцю.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Закарпатської ОДА.

  Відомо, що на родовищі працює збагачувальна фабрика компанії Avellana Gold. Загальна виробнича потужність родовища після запуску складе 500 тис. тонн золотої руди на рік. Спочатку на підприємстві будуть переробляти руди, які залишилися від видобутку золота у попередні роки роботи.

  Ми підтримали іноземного інвестора і запуск проєкту з видобутку золота і поліметалів, що знаходяться на території Мужіївського родовища. Останній раз підприємство запускали у 2005 році, воно збанкрутувало, тому будь-які виробничі процеси тут не відбувалися, – зазначив голова Закарпатської ОДА Олексій Петров.

  Окрім золота, рудник добуватиме цинкову руду. На підприємстві повідомляють, що цього металу буде достатньо для виробництва 300 тис. акумуляторів на рік. Це дозволить перекрити потребу України в імпорті цинку. Наразі на фабриці працює понад 30 осіб. Щорічно підприємство сплачуватиме понад 250 млн грн податків.

  Компанія Avellana Gold розпочала роботу в Україні у 2016 році після придбання підприємства “Карпатська рудна компанія” і “Західна геологорозвідувальна компанія”, що мають спеціальних дозволів на видобуток і розвідку поліметалічних руд на Заході України (Мужіївське, Берегівське і Квасівська родовища). Компанія вже відновила реалізацію проєкту розробки Мужіївського родовища. Загальний обсяг інвестицій становив понад $ 150 млн.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “ArcelorMittal Кривий Ріг” за три роки відновив 40 локомотивів

  "ArcelorMittal Кривий Ріг" у 2018-2020 роках відновив 40 своїх тепловозів, в тому числі з заміною двигунів і...

  Літак Ан-178 для Перу очікує вітчизняні двигуни та імпортні комплектуючі

  Транспортний літак Ан-178, що наразі будується на ДП «Антонов» для поліції Перу очікує двигуни та імпортні комплектуючі.Про це...

  Міноборони очікує на проведення випробувань САУ “Богдана” вже найближчим часом

  Міноборони запропонувало "Краматорському заводу важкого верстатобудування" розпочати випробування колісної САУ "Богдана" вже найближчим часом.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence...

  «Мотор Січ» створить морську версію гелікоптера на базі Мі-2

  Акціонерне товариство «Мотор Січ» переробить гелікоптер Мі-2 у морську версію на замовлення Міноборони України.Про це написало видання Defense Express з...

  Катери «Слов’янськ» та «Старобільськ» отримають американські системи озброєння

  Патрульні катери типу Island «Слов’янськ» та «Старобільськ» Військово-морських сил України отримають американське озброєння.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Поліція Полтавщини поповнилася позашляховиками «Renault Duster»

  Автопарк поліції Полтавщини поповнився 12-ма новими службовими автомобілями «Renault Duster».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Керівники...

  “Трансбалктермінал” перевалив рекордний обсяг зернових за рік

  "Трансбалктермінал", що належить агрохолдингу "Кернел" і працює в порту Чорноморськ, у 2019/2020 МР перевалив 6,3 млн тонн зернових вантажів, встановивши таким чином...

  В Одесі починають закупівлі електробусів особливо великої місткості

  Перший проєкт закупівлі електробусів в Одесі було розглянуто та схвалено сьогодні, 26 січня, на засіданні депутатської комісії міської ради з житлово-комунального господарства.

  Зараз читають

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Обсяг торгівлі між Україною та Китаєм зріс на 20% до рекордної позначки

  У 2020-му році Китай вже другий рік поспіль посів перше місце серед торгових партнерів України. Так, за...

  Завод “Маяк” почав процедуру поставлення на озброєння боєприпасу для ударних дронів

  Спеціалісти ПАТ "Завод "Маяк", що входить до складу ДК "Укроборонпром", спільно з колегами з ГС А2724 "Аеророзвідка"...