9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 20 Травня, 2022

В Рожнятівському районі Івано-Франківщини розроблятимуть родовище гравію

ТОВ «Спільне підприємство «Будучність» планує розробляти та рекультивувати Берлогівське родовище валунно-гравійно-піщаних порід біля с. Берлоги Рожнятівського району Івано-Франківської області.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на газету “Галичина“.

Об’єктом планованої діяльності є видобування валунно-гравійно-піщаних порід, на Берлогівському родовищі загальною площею 5,0 га, що розташоване на лівій надзаплавній терасі р. Лімниця.

«Технологічна схема видобувних робіт передбачає безпосередню розробку корисної копалини механізованим способом з застосуванням екскаватора типу «драглайн» з вивантаженням в бурти для зневоднення із наступним перевезенням автотранспортом до місця призначення», – йдеться у повідомленні підприємства.

Склад породи наступний: валуни-10%, гравій-72%, пісок-18%. Корисна копалина Берлогівського родовища може бути використана як сировина для виробництва будівельних матеріалів, для основ будівель, благоустрою, насипів, в дорожньо-будівельній галузі, а також порода придатна для отримання піщано-гравійної суміші, гравію і щебеню з гравію і валунів, валунів як бутового каменю. Промислові запаси корисної копалини в межах кар’єрного поля – 276450 кубометрів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають