9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

В Інгулецькому кар’єрі відремонтували екскаватор

В Інгулецькому кар’єрі завершили капітальний ремонт гідравлічного екскаватора HITACHI ЕХ 3600. На модернізацію гірничої техніки Група Метінвест спрямувала 17 млн гривень. 

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Метінвест.

Відновлення гірничої машини тривало 18 днів. За цей час спеціалісти провели заміну основних насосів, радіатора, гідромотора, відремонтували редуктор привода насосів та гідроциліндрів. Усі  ремонтні роботи буди виконані в запланований час і з дотриманням правил промислової безпеки та охорони праці. Фахівці стверджують, після капремонту значно підвищиться продуктивність роботи техніки.

Для зручності екіпажу екскаватора в кабіні встановили додатковий монітор. А щоб робота вночі була більш ефективною, зовні на машину встановили два додаткових потужних прожектора.

blank

Головний фактор успішного ремонту – це професійність ремонтної бригади та тісна взаємодія з екіпажем. Дуже важливим є грамотне планування ходу робіт і організація їх проведення. Дбайлива експлуатація техніки та належний догляд за нею сприятимуть стабільній роботі обладнання, скоротять час технічних простоїв і забезпечать виконання виробничої програми. директор з інжинірингу Інгулецького ГЗК Ігор НЕМЧЕНКО.

Екскаватор HITACHI ЕХ 3600 – єдиний представник такої моделі в Інгулецькому кар’єрі. На відміну від більшості екскаваторів він має дизельний, а не електричний двигун, що робить його більш мобільним. Об’єм ковша цієї машини становить 15,5 м3. Для того, щоб завантажити 130-тонний самоскид, екскаватору достатньо близько 3 хвилин часу і 4-5 наповнених ковшів. Виробнича потужність цієї техніки  дозволяє їй відвантажувати близько 180 тис. м3 гірничої маси щомісяця.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають