9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

Українська “Велта” збільшить експорт високотитановмісної сировини до США

Виробничо-комерційна фірма “Велта” має намір у 2022 році наростити постачання ільменітового концентрату в США на 15-23%.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

“Велта” відзначає дефіцит високотитановмісної сировини на північно-американському ринку. Компанія вважає, що зможе задовольнити зростаючий попит на ринку США.

“Цього року компанія підвищить на 15-23% постачання ільменітового концентрату до США. Цьому процесу також сприяє дефіцит високотитановмісної сировини на північно-американському ринку, який “Велта” здатна повністю задовольнити”, – повідомив член консультативної ради Velta US Inc. Меттью Мюррей.

Раніше США ухвалили статтю 6505 “Закону про бюджет на національну оборону на 2022 фінансовий рік”. Документ передує підготовці Державним департаментом США звіту зі співпраці США та України щодо скорочення залежності Штатів від імпорту титану з Китаю та Росії, зокрема шляхом зростання постачання з України.

Компанія висловила готовність включитися у процес розробки механізмів співпраці США та України щодо постачання та перероблювання титану, надати будь-яку інформацію та дані для формування звіту.

“Велта” наголошує, що тенденції співпраці зі США можуть стати каталізаторами розширення гірничодобувного комплексу, який вже діє.

У жовтні 2021 року Velta US Inc. заснувала консультативну раду. Компанія розділяє гірничодобувний та інноваційний бізнес-напрямки. Рада водночас регулює розвиток стратегічного бачення компанії, зокрема ринку США.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають