9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Січня, 2023

Українська компанія поставить 80 тисяч тонн титанової сировини до США

АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» (ОГХК) уклало пряму угоду про постачання 80 тис. тонн концентрату ільменіту американській The Chemours, що входить до складу корпорації DuPont.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

В ОГХК зазначають, що вперше у своїй історії вийшли на міжнародний ринок як самостійний гравець. 14 листопада Фонд держмайна України, в управлінні якого знаходиться компанія, погодив контракт, однак для його виконання необхідний дозвіл Державної служби експортного контролю (ДСЕКУ) – воно поки що не отримано.

Як йдеться у повідомленні, попри російську агресію та втрату контрактів на постачання продукції, компанії вдалося у найкоротші терміни переорієнтувати збут продукції на західні ринки. У польському порту Щецин накопичено 20 тис. тонн ільменіту, ще 20 тис. тонн – у румунському порту Констанца. Як уточнили у компанії, накопичення партії здійснювалося за дозволами, отриманими на консигнаторів, і тепер має відбутися лише передача товару кінцевому споживачеві – The Chemours. Доставку затримує необхідність отримання дозволу на експорт партії із боку ДСЕКУ.

blank
Фото: Фонд держмайна

Про компанію

АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» виготовляє титанову сировину. У складі ОГХК дві філії – Вільногірська ГМК та Іршанський ГЗК. Виробничі потужності компанії становлять понад 500 тис. тонн сировини на рік.

Нагадаємо, що ОГХК влітку налагодила відвантаження ільменітової руди через порти в Румунії та Польщі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають