9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Листопада, 2023

Покровський ГЗК відновив виробництво на Богданівській аглофабриці після майже річного простою

Покровський гірничо-збагачувальний комбінат відновив виробництво марганцевого агломерату класу АМ-1 на Богданівській збагачувально-агломераційній фабриці (БЗАФ).

Про це йдеться у пресрелізі на сайті підприємства, передає Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Перші тонни були виготовлені 15 вересня 2023 року після тривалого простою.

«До цього моменту підрозділ майже рік знаходився у виробничому простої. Наразі з’явилась потреба у виготовленні агломерату, який випікається на БЗАФ. Для того, щоб привести фабрику у функціональну готовність, залучались трудові сили її колективу та ремонтних підрозділів», – йдеться у повідомленні.

Складові шихтових компонентів для спікання готової продукції активно накопичуються на складі дрібного концентрату. В період простою приміщення для приймання цих компонентів було належним чином підготовлене, грейферні крани – відремонтовані.

blank
Богданівська збагачувально-агломераційна фабрика. Фото: Покровський ГЗК

Як зазначає начальник БЗАФ Вадим Гибало, підготовка до запуску фабрики передбачала ревізію всього обладнання, але особлива увага була приділена грейферним кранам, агломашині, чашовому охолоджувачу, системі пилогазоочищення та водопостачання. Рівень викидів від фабрики повністю відповідає всім дозволеним нормам.

У вересні на БЗАФ планується виготовити 15 тис. т агломерату. Наразі третя частина виробничого плану вже виконана.

«Наразі БЗАФ працює з дотриманням всіх виробничих норм і показників. Завдання фабрики на осінній сезон – випуск 40 тис. т якісного агломерату. Його планують виконати протягом вересня-жовтня», – резюмує підприємство.

blank

В середині липня 2023 року Покровський ГЗК після 4-місячного простою знову увів у експлуатацію Чкаловську збагачувальну фабрику. Питання роботи фабрики напряму залежить від попиту на концентрат, який поки що не збільшується.

Покровський ГЗК − найбільший в Україні виробник марганцевої руди. Основні споживачі продукції – підприємства сталеливарної та феросплавної галузей металургійної промисловості.

Останні новини:

Зараз читають