9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Січня, 2021

Північний ГЗК витратив 80 млн грн на ремонт технічної бази

 • На Північному ГЗК завершується капітальний ремонт 10-кубового екскаватора. В рамках інвестиційної програми на ці потреби було спрямовано 80 млн грн.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на міський портал Кривого Рогу.

  Капітальний ремонт машини виконують вперше за 14 років експлуатації. Наразі машина вже на 70% укомплектована новим обладнанням від заводу-виготовлювача. На екскаватор встановили двигун, редуктор, поворотну платформу, кабіну сучасного зразка. Крім того, замінили ходову віз і стріли, а також оновили механічні та електричні вузли.

  Це другий 10-кубовий екскаватор, який капітально відремонтували в цьому році в Первомайському кар’єрі. В рамках інвестпрограми також придбали чотири 12-кубових машини. Оновлення гірської техніки поліпшить умови праці гірників, підвищить рівень безпеки на робочих місцях, а також дозволить уникнути аварійних простоїв і в повному обсязі виконати річну виробничу програму, – зазначив гендиректор Північного ГЗК Андрій Скачков.

  Всі ремонтні роботи планують завершити до 15 грудня. Нагадаємо, що раніше Північний ГЗК інвестував 140 млн грн в установку сучасного обладнання для підвищення ефективності роботи збагачувального обладнання.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні готують проєкт наукового парку для інноваційного підприємництва та комерціалізації розробок

  Науковий парк «Академ.Сіті» створить середовище для інноваційного підприємництва та комерціалізації наукових розробок.Про цю...

  Флот “Нібулону” торік збільшив перевезення вантажів на 9%

  Флот компанії "Нібулон", одного з найбільших агроекспортерів України, в період навігації 2020 року перевіз рекордні 4,14 мільйона тонн вантажів, перевищивши показник 2019...

  “Укрспецекспорт” імпортував 250 турецьких полімерних пістолетів SAR 9

  Держкомпанія «Укрспецекспорт» наприкінці 2020 року поставила в Україну 250 турецьких полімерних пістолетів Sarsilmaz SAR 9 калібру 9х19 мм загальною вартістю 104 680...

  В рамках реалізації проєкту Kyiv City Express запустять комфортабельну електричку до Бучі

  Найближчим часом за напрямком Київ — Коцюбинське — Ірпінь — Буча, в рамках проєкту Kyiv City Express, запустять додаткову комфортабельну електричку.

  Завод “Маяк” почав процедуру поставлення на озброєння боєприпасу для ударних дронів

  Спеціалісти ПАТ "Завод "Маяк", що входить до складу ДК "Укроборонпром", спільно з колегами з ГС А2724 "Аеророзвідка" почали процедуру постановки на озброєння...

  Компанія «Талан» розробила нову модель зимових берців

  Нова модель зимових армійських черевиків після попередніх і військових випробувань буде запропонована Збройним Силам України на зміну нинішній зимової моделі.

  На реконструкцію аеропорту в Одесі виділили 703 мільйони гривень

  У 2021 році продовжиться реалізація проєкту з реконструкції аеродромного комплексу в Міжнародному аеропорту «Одеса».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  «Аеротехніка» розробила модернізацію зенітно-ракетного комплексу «Куб»

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» представила свою модернізацію ЗРК «Куб» («Квадрат») до версії 2K12M1-2Д «Квадрат-2Д».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  П’ять міст України купували трамваї у 2020 році

  У 2020 році п'ять міст України придбали 49 трамваїв.Цю інформацію надав ресурс AllTransUA,...

  У Житомирській області стартує кілька інвестиційних проєктів

  Зокрема, очікується будівництво потужної сонячної електростанції, розширення цехів ТОВ «Церсаніт Інвест» та «Ферпласт-Україна». Крім цього інвестор з...

  Українські міста торік придбали понад 300 тролейбусів

  Міста України у 2020 році придбали 337 тролейбусів.Цю інформацію надав ресурс AllTransUA, передає Національний...

  На Самбірщині агропромислова компанія розпочала будівництво нового картоплесховища

  Українська агропромислова компанія «Контінентал Фармерз Груп» розпочала будівництво нового картоплесховища у селі Чуква Самбірського району Львівської області.