9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Червня, 2023

“Північний” ГЗК отримав новий 130-ти тонний самоскид

У кар’єрі «Першотравневий» Північного гірничо-збагачувального комбінату став до роботи ще один кар’єрний самоскид БелАЗ-75131. Таким чином Північний ГЗК виконав програму оновлення свого парку великовантажної кар’єрної техніки.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на SpecMachinery.com.ua

Новий самоскид отримав прізвисько «Скала». Після обкатки він перевозитиме за зміну близько 800 кубометрів гірської породи. Ця партія самоскидів відрізняється від попередніх наявністю зовнішнього цифрового табло на борту, що виключає ризик перевантаження. У кабінах встановлені кондиціонери, поліпшена шумоізоляція, сидіння з інерційними ременями та світлодіодне освітлення для зручності роботи в нічний час. Нова техніка також укомплектована бортовим комп’ютером і централізованими системами змащення і діагностики, контролю тиску в шинах.

Крім того у самоскидах БелАЗ передбачено все для безпечної роботи: камера відеоогляду, автоматична система пожежогасіння та пристрій, що сигналізує про наближення до високовольтної лінії. Відповідно до євростандарту з безпеки ROPS БелАЗ-75131 оснащений посиленою рамою і каркасом.

Останні новини:

Зараз читають