9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 26 Травня, 2022

«Об’єднана гірничо-хімічна компанія» значно збільшує дохід

АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» (ОГХК) очікує на зростання доходу від реалізації продукції на 45% у порівнянні з 2020 роком – до 4,54 млрд грн.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Згідно з попередніми фінансовими результатами, показник EBITDA на кінець 2021 року зросте на 93% – до 940,8 млн грн. Такого результату вдалося досягти шляхом значного зростання виторгу.

Фінансовий результат до оподаткування ОГХК очікується у розмірі 638,8 млн грн, що майже на 53% більше за аналогічний показник 2020 року.

«На поточних рахунках ОГХК склався стабільний залишок грошової ліквідності, який за останні шість місяців не знижувався менше ніж 200 млн грн. Це забезпечує постійне безперебійне фінансування операційної та інвестиційної програми компанії», – йдеться у повідомленні ОГХК.

У 2021 році загальна сума відрахувань до бюджетів усіх рівнів має становити 873,4 млн грн, що перевищує показник 2020 року у 2,2 раза.

Капітальні інвестиції ОГХК очікуються на рівні 179,7 млн грн. Уся інвестиційна діяльність ведеться без залучення кредитних коштів.

За підсумками січня-вересня середньомісячна зарплата працівників досягла 17,3 тис. грн, тоді як в аналогічному періоді 2020 року – 11,1 тис. грн.

«Фактор зростання фінпоказників – значне збільшення виробничих показників, яке спостерігається із серпня. Це стало можливим за рахунок вдалих капінвестицій та відновлення парку гірничої техніки. Модернізація обладнання знизила кількість аварійних зупинок та простоїв. Завдяки зусиллям всього робітничого колективу ми підвищили конкурентоспроможність компанії на світовому ринку титану», – резюмується у повідомленні.

ОГХК займається виробництвом титанової сировини. У її складі дві філії: Вільногірський ГМК та Іршанський ГЗК.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають