9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Листопада, 2023

На Закарпатті запрацює підприємство, яке повністю покриє потреби України на технічну сіль

Закарпаття готується прийняти естафету найпотужнішого виробника солі в Україні і забезпечити споживачів добуваючи технічну сіль.

Про це повідомив голова Закарпатської обласної військової адміністрації Віктор Микита у Facebook, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Latifundist.com.

За його словами, через бойові дії на Донеччині зупинилося держпідприємство «Артемсіль», яке забезпечувало 100% потреби країни. Саме тому для виконання окремих завдань щодо покриття продовольчої безпеки країни Закарпаття включилося в цю роботу.

«Нарешті можемо повідомити, що на території Буштинської громади Тячівського району стартували роботи в межах інвестиційної угоди з ТОВ «КАТІОН ІНВЕСТ». Мова про кейс, котрий дозволить розробляти Буштинське соляне родовище та добувати до 150 тис. тонн солі на місяць методом підземного вилуговування через бурові свердловини з поверхні землі», — відмітив очільник області. ‎

Відмічається, що після попередніх геологічних досліджень виявили колосальний соляний пласт, котрий починається з 35 до 500 метрів.

blank

За інформацією фахівців, вже через 6 місяців буде добута перша сіль. Родовище зможе забезпечити 100% потреби України у технічній солі, яку постачатимуть для утримання доріг у зимовий період. Зараз потреба країни в технічній солі — до 450 тис. тонн на сезон.

Відзначається, що після планового розвитку інфраструктури підприємство розпочне постачання столової солі для населення.

Останні новини:

Зараз читають