9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

На аукціон в Україні виставили родовища бурого вугілля, графіту і доломіту

Спеціальний дозвіл на видобуток бурого вугілля на Костянтинівському вуглерозрізу Миронівського родовища (Олександрійський р-н Кіровоградської обл.) з запасами категорії B + C1 43,2 млн тонн стало найдорожчим лотом, який Держгеонадра виставили на третій аукціон 2018 року по продажу спецдозволів на користування надрами.

Згідно з оголошенням про конкурс у газеті “Урядовий кур’єр” в середу, його початкова ціна – 24,75 млн грн, вартість геологічної інформації – 2,44 млн грн. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Крім цього, на продаж виставлено дозвіл на видобуток графітових руд / графіту на ділянці Південному Балаховського родовища (Петрівський р-н Кіровоградської обл.) з запасами B + C1 23,94/1,3 млн тонн за 4,17 млн ​​грн при вартості геологічної інформації 3,54 млн тонн.

Наступна за ціною позиція – дозвіл на видобуток доломіту на ділянці Суміжні-Ближньо-Серебрянському Ямщика родовища з запасами А + B + C1 1,1 млн тонн, торги по якому почнуться з 0,53 млн грн при вартості геологічної інформації 0,22 млн грн.

Серед інших дев’яти позицій на конкурсі: одна – на видобуток підземної води в Скадовську (Херсонська обл.) за 0,29 млн грн, вісім – на геологічне вивчення родовищ пісковиків, підземних вод, вапняків і трепелу.

Заявки на участь в конкурсі приймаються до 12 листопада, гаратійний внесок становить 20% від початкової ціни. Сам аукціон призначений на 27 грудня.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають