9.5 C
Alba Iulia
Середа, 17 Серпня, 2022

Метінвест активно оновлює спецтехніку

Компанія “Метінвест” придбала для робіт в Петровському кар’єрі Центрального ГЗК новий гусеничний буровий верстат Epiroc. Нова машина може бурити свердловини глибиною понад 50 метрів з використанням 10-метрових штанг.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Техніка не тільки продуктивна, але і потужна. У конструкції продумані всі тонкощі для безпеки проведення робіт. Рухомі деталі огороджені, є система автоматичної зупинки в разі перевищення тиску або температури, — відзначають в “Метінвесті”.

Кабіна машиніста передбачає тепло і шумо-ізоляцію, сучасну систему кондиціонування, контроль тиску повітря, ергономічне крісло, зручну і швидку систему управління.

Водночас на Інгулецькому ГЗК приступили до монтажу нового двенадцатікубового екскаватора ЕКГ-12К. Техніка призначена для виїмки і навантаження породи різної твердості. Збірка завершиться у кінці вересня.

blank

Машина оснащена канатами підвищеного терміну служби, модернізованим приводом. А ще у екскаватора нова інформаційно-діагностична та система управління для зручності машиніста, – розповіли в компанії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають