9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат замовив послуги перевезення ільменіту за 60 млн грн

Філія «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» уклав контракт з ТОВ «Юнайтед Глобал Лоджистік» на транспортні послуги загальною вартістю 58,8 млн грн.

Про це свідчить відповідний тендер у системі Prozorro, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Згідно з контрактом, Іршанський ГЗК замовив перевезення ільменітового концентрату від залізничної станції Нова Борова у вагонах-хоперах по 65-72 т. Загальна кількість вагонів становить 1440 од., у яких можна перевезти близько 100 тис. т вантажів.

Зокрема, 720 вагонів до станції Одеса-порт експорт (Одеський порт) за 41,8 млн грн, а також 720 вагонів до станції Чорноморськ-порт-експорт (Чорноморський порт) за 39,9 млн грн.

Закупівля проводилася без використання електронної системи. Контракт передбачає початок перевезень з 16 листопада, а кінець – 31 березень 2022 року.

Раніше ОГХК вже укладала контракт на перевезення продукції з «Юнайтед Глобал Лоджистік». У грудні 2020 року Іршанський ГЗК замовив у перевізника 2,9 тис. вагонів для перевезення ільменіту в Одеський і Чорноморський порти з терміном виконання контракту до кінця 2020 року.

Останні новини:

Зараз читають