9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

Гана залишається основним експортером марганцевої руди до України

За даними Української асоціації виробників феросплавів (УкрФА), в 3-му кварталі 2019 року Україна імпортувала руду переважно з Гани – 89% і РФ – 11%. Гана залишається основним експортером марганцевої руди до України. При цьому частка імпортованої з РФ сировини зменшилася.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Металургпром.

У 3-му кварталі 2019 Україна імпортувала понад 375 тисяч тонн марганцевої руди, що більш ніж на 20% більше, ніж в попередньому кварталі 2019 і більш ніж на 50% більше ніж в 3-му кварталі 2018 року.

Нерегулярність поставок марганцевої руди в різні періоди пов’язана з нерівномірністю споживання заводами відповідної сировини, яка служить компенсатором низької якості вітчизняних руд з вмістом фосфору і вологи.

Ціни на імпортовану в Україну марганцеву руду з Гани в 3-му кварталі 2019 дещо впали в порівнянні з попереднім кварталом і на кінець кварталу складають в середньому 5,17 долара США за 1% марганцю.

Українські виробники феросплавної продукції зіткнулися з підвищенням тарифів на залізничні вантажоперевезення, новими правилами на енергоринку і мають великі проблеми з плануванням роботи на тлі зниження попиту на їх продукцію.

Все це призводить до зниження конкурентоспроможності українських виробників на світовому ринку, резюмували в асоціації, додавши, що галузь потребує державної підтримки або можуть початися банкрутства і закриття підприємств.

В Україні видобувають і збагачують марганцеву руду Покровський (колишній Орджонікідзевський) і Марганецький гірничо-збагачувальні комбінати (Покровський ГЗК і МГЗК, обидва — Дніпропетровська обл.), Які експортують та реекспортують марганцеву руду в країни Євросоюзу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають