9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

Електричні підстанції з Харкова будуть поставлені на естонську шахту

У листопаді компанія Corum Group уклала контракт з естонським концерном Viru Keemia Grupp (VKG) про поставку 8 підстанцій КТПВ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу компанії.

Підстанції КТПВ-400/6-0,69 УХЛ5 будуть відвантажені на сланцевидобувну шахту Ояма (Ojamaa), що входить в концерн Viru Keemia Grupp.

Підстанції даної моделі будуть модифіковані з урахуванням потреб і побажань клієнта, – говорить менеджер з електроустаткування відділу з розвитку продуктових лінійок Corum Group Сергій Подолян. – Вони оснащені лічильником електроенергії DMG-200, автоматичним вимикачем Susol, апаратом захисту від витікання струму на землю АЗУР-4ПП. Комплектація підстанції дозволяє клієнту підключати електрообладнання, оснащене частотними перетворювачами, а також контролювати його роботу через загальну автоматизовану систему управління, яка діє на шахті.

Для безпечної експлуатації в умовах обводнення, які характерні для шахти Ояма, все електропідстанції КТПВ будуть встановлені на високі салазки.

Приємно відзначити, що з кожним роком ми зміцнюємо нашу співпрацю з провідними компаніями Європи, пропонуючи їм затребувану і надійну техніку, – зазначає директор з виробництва і технічного розвитку CorumGroup Олександр Дятлов. – Наприклад, наше електрообладнання не боїться технологічних перевантажень при експлуатації і може прослужити 30 років без капітального ремонту. Наше стратегічне завдання в перспективі двох років – завоювати максимальну частку ємності естонського ринку підстанцій, довівши їх кількість до 15-20 штук на рік.

Відвантаження підстанцій КТПВ-400 запланована на лютий-березень 2019 року. Це буде вже п’ята партія підстанцій, що відвантажується з 2014 року. Сумарно за цей період Corum Group поставила шахті 16 підстанцій типу КТПВ різних модифікацій.

Останні новини:

Зараз читають