9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Липня, 2021

«ДТЕК Павлоградвугілля» за десять років планує добути понад 140 мільйонів тонн вугілля

 • ЗАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» планує добути до 2030 року понад 140 мільйонів тонн вугілля.

  Про це в п’ятницю, 12 березня, на пресконференції в Павлограді заявив генеральний директор підприємства Сергій Воронін, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Металлургпром”.

  Він також висловив упевненість, що як мінімум ще десять років, теплоелектростанції, як найбільш маневрена генерація, залишатимуться найважливішою ланкою в українській енергосистемі, і для них буде потрібно вітчизняне вугілля.

  «Навіть при зменшенні вироблення електроенергії ТЕС, наші шахти мають перспективи розвитку і повноцінної роботи в складі «ДТЕК Енерго» як мінімум до 2030 року. Ми плануємо інвестувати в виробництво майже 30 мільярдів гривень. Ці кошти будуть витрачені на придбання та капітальний ремонт гірничо-шахтного обладнання та на реалізацію проєктів з підвищення культури виробництва та рівня техніки безпеки. Завдяки інвестиціям ми плануємо видобути понад 140 мільйонів тонн вугілля до кінця 2030 року», – підкреслив Сергій Воронін.

  За словами генерального директора ЗАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», видобуток здійснюватимуть шість шахт, а чотири, нині діючі, будуть виведені з експлуатації через вироблення запасів. Уже в цьому році будуть закриті шахти імені М.І. Сташкова і «Благодатна», а через кілька років – ще й «Степова» та «Ювілейна». Співробітникам підприємств, які закриваються, будуть запропоновані нові робочі місця на інших шахтах ДТЕК.

  Фото з вільного доступу

  Як повідомив Сергій Воронін, ДТЕК вже зараз починає роботу над програмою справедливої ​​вугільної трансформації Західного Донбасу, дозволить регіону розвиватися, коли Україна відмовиться від видобутку високовуглецевого палива в рамках зеленого курсу.

  «Шахти через декарбонізації будуть закриватися через кілька десятків років, і ми вже зараз починаємо працювати над створенням альтернативних вугіллю напрямків розвитку регіону. Ті ж шахти, які будуть найближчим часом закриватися, можуть стати майданчиками для створення нових напрямків бізнесу та нових робочих місць. Наша компанія – єдина на даний момент, яка займається реальними діями по трансформації вугільних регіонів. Зараз починаємо роботу над програмою економічної диверсифікації Західного Донбасу», – повідомив Сергій Воронін.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Комплексом протикорабельних ракет «Нептун» зацікавилися три іноземні країни

  У вітчизняному ракетному протикорабельному комплексі РК-360МЦ «Нептун» зацікавлені три країни.Про це в інтерв’ю для «Новинарня»...

  Китайська компанія хоче інвестувати у виробництво електрокарів в Україні

  Один з китайських виробників електромобілів планує розташувати своє виробництво в Україні.Про це розповів генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і...

  «Артем» провів випробування боєприпасів калібру 155-мм (фото)

  ДАХК «Артем», який входить до складу ДК «Укроборонпром» випробував власний боєприпас калібру 155 мм.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Промислове виробництво в Україні зросло на 2,1%

  За січень-червень 2021 року обсяги промислового виробництва в Україні зросли на 2,1% у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року.

  Літак Ан-70 відновив польоти після тривалого простою (відео)

  Середньомагістральний вантажний літак Ан-70, в рамках підготовки до святкового параду на День Незалежності, 23 липня повернувся у небо після тривалої перерви.

  На Запоріжжі аграрії відзначають значне збільшення врожайності

  Згідно з нинішніми даними, цього року урожай у Запорізькій області набагато більший у порівнянні з минулими роками.Про це...

  Дизель-потяг ДПКр-2 Крюківського вагонобудівного заводу проїхав вже майже мільйон кілометрів

  Дизель-поїзд ДПКр-2 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу з моменту введення в експлуатацію в жовтні 2015 року та станом на 18 липня поточного року...

  EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

  Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Зараз читають

  Український “Руслан” доставив з Ізраіля до США партію винищувачів F-16

  Український літак Ан-124 “Руслан” доставив другу партію F-16 для приватної фірми Top Aces.Передає Національний...

  EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

  Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників.

  Десантно-штурмовий катер «Малин» проєкту «Кентавр-ЛК» пройшов доковий ремонт в Одесі

  Десантно-штурмовий катер «Малин» проєкту 58503 шифр «Кентавр-ЛК» пройшов доковий ремонт в Одесі.Про це...

  Річкові вантажоперевезення Дніпром за перше півріччя зросли на 64%

  Річкою Дніпро за перше півріччя 2021 року було перевезено 5,4 мільйона тонн вантажів, що на 63,9% або...