9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

Держгеонадра виставить на аукціон спецдозвіл на буровугільний розріз на Кіровоградщині

Державна служба геології та надр України виставить на аукціон 27 грудня 2018 року спецдозвіл на користування надрами по Костянтинівському буровугільного розрізу (в межах Костянтинівського і Березовського ділянок) Миронівського родовища (Олександрія Кіровоградської обл.).

Про це повідомила прес-служба відомства, передає ЕнергоРеформа.

Заявки на участь в аукціоні приймаються до 12 листопада.

Крім того, на аукціон будуть виставлені родовища вапняку, пісковика, піску, доломіту, графітових руд, мінеральних та столових вод.

Як повідомлялося, спочатку видобутком вугілля в Олександрії займалася державна холдингова компанія “Олександріявугілля”, яка експлуатувала ряд шахт і відкритих розрізів.

У 2004 році “Олександріявугілля” збанкрутувала, що залишилися шахти закриті, розрізи і супутня інфраструктура передані в оренду приватним структурам: донецькому “Енерговугілля” (Костянтинівський розріз і Дмитрівська брикетна фабрика) і дніпропетровському “Експлерент” (Морозівський розріз і Байдаківська брикетна фабрика).

Після повернення з оренди значна частина майна виявилася зруйнованою, зношеної, розібраної, розрізи – затоплені.

Морозовський розріз і Байдаківська фабрику держава виділила в ДП “Бурвугілля”, який у 2012 році вирішено ліквідувати. Костянтинівський розріз і Дмитрівську фабрику держава виділила в трест “Александріяразрезстрой”, який також знаходиться на стадії ліквідації.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають