9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

Держгеонадра продають спецдозвіл на розробку родовища суглинків для виробництва керамічної цегли

Державна служба геології та надр України оголосила перелік ділянок надр місцевого значення, які пропонуються для надання спеціальних дозволів на користування надрами.

Серед переліку є й Новокостянтинівське родовище суглинків, яке розташоване неподалік Летичева, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ye.ua.

Мова йде про продаж спецдозволу для видобування суглинків Новокостянтинівського родовища.

Заявки на придбання спецдозволу Держгеонадра приймає до 29 грудня.

Варто зазначити, що у 2016 році спеціальний дозвіл на користування надрами Новокостянтинівського родовища отримало приватне підприємство “Лагуна-Поділля”.

Дозвіл був розрахований на 20 років. Але у 2018 році Держгеонадра провели перевірку та встановили порушення використання спецдозволу. Так, були відсутні погодження щорічних планів розвитку гірничих робіт на 2017 та 2018 роки; технічний проєкт “Розробки і рекультивації Новокостянтинівського родовища цегельних суглинків на території Летичівського району, Хмельницької області” не погоджено з органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони праці; розробка Новокостянтинівського родовища суглинків на території Летичівського району Хмельницької області проводилась без геолого-маркшейдерського обслуговування тощо.

В результаті у 2019 році Хмельницький окружний адміністративний суд припинив право користування надрами шляхом анулювання спеціального дозволу на користування надрами наданого приватному підприємству “Лагуна-Поділля”.

Тож тепер за результатами торгів родовище має отримати нового користувача. Видобування суглинків використовується для виробництва керамічної цегли. Площа родовища складає 8 гектарів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають