9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

Держгеонадра мають намір виставити на аукціон дев’ять нафтогазоносних ділянок

В Державній службі геології та надр України відбулось чергове засідання Науково-технічної ради (далі – НТР).

У ході обговорення спеціалісти рекомендували Службі виставити на аукціон 9 ліцензійних нафтогазоносних ділянок. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Держгеонадр.

Під час заходу Голова НТР Олег Кирилюк повідомив про потенціал перспективних площ та місце їх знаходження.

Орган активно працює над вивченням нових перспективних нафтогазоносних родовищ, щоб якнайшвидше провести аукціон по вуглеводням. На сьогодні наші науковці пропонують 9 ліцензійних площ, які в основному знаходяться в Східному регіоні України. Це – Дніпропетровська, Харківська, Сумська та Полтавська області. Загальна територія яких становить більше 1,5 тис. квадратних кілометрів. За попередніми підрахунками ресурсний потенціал вуглеводнів на запропонованих місцях видобутку складає більше 30  млн. т. умовного палива. Також, в планах Держгеонадр в цьому році виставити на аукціон більше 40 нафтогазоносних ділянок, – заявив нинішній очільник Служби Олег Кирилюк.

До складу НТР входять працівники структурних підрозділів апарату Держгеонадр, підприємств, установ та організацій, які належать до сфери її управління, а також вчені Національної академії наук України, співробітникіи інших наукових і освітніх закладів, науково-технічних товариств та громадських організацій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають