9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Avellana Gold побудувала нову фабрику на Мужіївському родовищі поліметалів (фото)

Міжнародна компанія Avellana Gold, що інвестує в розробку Мужіївського родовища поліметалів на Закарпатті, побудувала нову фабрику та відновлює шахти. Також інвестор впроваджує масштабний проєкт для відновлення екологічного стану в регіоні.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Економічну правду.

Востаннє Мужіївське родовище поліметалевих руд функціонувало понад 10 років тому. Компанія Avellana Gold, яка у 2016 році почала інвестувати у родовище, побудувала сучасний інженерний об’єкт для безпеки та екологічності подальших робіт з видобування.

“Перша частина реалізації нашого проєкту – це масштабний екологічний проєкт, адже завдяки спеціальній технологічній схемі відвали будуть очищені на 85-90% від важких металів. А замкнутий цикл виробництва дозволить повторно використовувати 85% води від потрібної кількості”, – розповів Андрій Смолін, голова українського представництва компанії Avellana Gold.

Під час наступного етапу інвестиційного проєкту Avellana Gold повністю відновить роботу Мужіївського родовища.  Сучасна збагачувальна фабрика знизить потреби країни в імпорті цинку, свинцю і дорогоцінних металів.

“З виробничою потужністю проєкту Avellana Gold 500 тис. тонн на рік, обсяги реалізації цинку повністю перекриють імпорт свинцю в Україну та на більше ніж 50% – імпорт цинку. Ефективність видобутку дорогоцінних металів збільшиться у майже десять разів порівняно з попереднім проєктом розробки Мужіївського родовища”, – зазначає Андрій Смолін.

Запуск збагачувальної фабрики забезпечить роботою близько півтисячі мешканців регіону. 

“Один із напрямків роботи Avellana Gold – це розвиток місцевих громад, покращення інфраструктури, а також сплата податків до місцевого і державного бюджетів від 3,5 млн доларів на рік. Зокрема це плата за користування надрами, з якої майже 1 млн доларів залишиться у місцевому бюджеті, та ще до 500 тис. надійде від податку на прибуток. В цілому прогнозовані  фіскальні платежі працюючого підприємства – на рівні 10 млн доларів на рік”, – підкреслює Андрій Смолін.

Avellana Gold – міжнародна інвестиційна компанія, що займається розвідкою і розробкою родовищ корисних копалин в Україні та країнах Східної Європи. 

У 2016 році компанія відновила реалізацію проєкту Мужіївського родовища. 

Загальний обсяг інвестицій – понад 150 млн доларів. 

Компанія придбала підприємства “Карпатська рудна компанія” і “Західна геологорозвідувальна компанія”, що володіють спеціальними дозволами на видобуток і розвідку поліметалічних руд в Західній Україні (Мужіївське, Берегівське і Квасівське родовища).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають