9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Компанія«Модуль-Україна» вийде на виробництво 100 тисяч тонн оцинковки за два роки

Компанія «Модуль-Україна» має намір вийти на щорічне виробництво 100 тис. тонн оцинкованого прокату та 50 тис. тонн фарбованого прокату за два роки.

Про це заявив директор компанії Metipol Денис Рисухін в інтерв’ю Українському центру сталевого будівництва, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

За його словами, зараз «Модуль-Україна» узгоджує виробничий план на 2022 рік. Він очікується на рівні понад 80 тис. тонн оцинкованого прокату та 40 тис. тонн фарбованого прокату.

Подальше збільшення виробництва, після виходу на річне виробництво 100 тис. тонн оцинкованого прокату та 50 тис. тонн фарбованого прокату, вимагатиме встановлення нового обладнання.

Як наголосив Денис Рисухін, виробництво оцинкованої сталі на «Модуль-Україна» у 2021 році може перевищити 70 тис. тонн.

«Виробничий комплекс знаходиться у задовільному стані, вимагаючи стандартних процедур з обслуговування та планового ремонту. Ми тільки починаємо управління підприємством та оцінюємо ефективність тих чи інших заходів щодо модернізації. Вже найближчим часом буде затверджено стратегію розвитку, яка включатиме не лише технічну частину, а й новий підхід до роботи з клієнтами, а також послуги», – повідомив директор Metipol.

Денис Рисухін зазначає, що у 2022 році завод Heavy Metal збирається виготовити понад 50 тис. тонн сталі з полімерним покриттям.

«До кінця 2022 року ми плануємо запуск аналогічної лінії з нанесення полімерних покриттів, як у Первомайську, але вже на новому майданчику у Білій Церкві», – повідомив директор Metipol.

Останні новини:

Зараз читають