9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Компанія з Саудівської Аравії зацікавлена у співпраці з Новокраматорським машинобудівним заводом у сфері ливарного виробництва

Представники Ectar United Trading Company (Саудівська Аравія) відвідали Новокраматорський машинобудівний завод (НКМЗ, Донецька обл.) з метою встановлення технічного і технологічного партнерства у сфері ливарного виробництва.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Finance.ua.

Згідно з прес-релізом НКМЗ, представники Ectar United Trading відвідали металургійні і механообробні цехи, ознайомилися з автоматизованими кувальними комплексами, обробними центрами в механічних цехах.

Також гості не обійшли увагою редукторний цех, який один з кращих не тільки на підприємстві, але і в Європі. У підсумку вони були вражені станом цехів, що зазнали ергономічної реконструкції, культурою виробництва і якістю продукції. Раніше ми не співпрацювали з цією країною, і очікуємо продовження контактів для встановлення партнерства, – зазначають на НКМЗ.

Прес-служба заводу також інформує, що НКМЗ увосьме взяв участь у найбільшому виставковому заході Узбекистану – ІХ міжнародному промисловому форумі UzbekistanIndustrial Forum-2018.

З Узбекистаном НКМЗ співпрацює близько 60 років. На підприємства республіки були поставлені роторні комплекси, крокуючі екскаватори, міксери-конвертери для кольорових металів, стан кварто 1200 р. п. Тільки на Навоїйський ГМК у 1992-2008 роках новокраматорці поставили 50 рудорозмельних млинів, – наголошується в прес-релізі.

На промисловому форумі UzbekistanIndustrial-2018 узбецькі промисловці найчастіше цікавилися рудорозмольним обладнанням НКМЗ, а також можливостями прохідницьких комбайнів при проходці тунелів.

Останні новини:

Зараз читають