9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

Компанія «Сентравіс» виготовила 10 тисяч тонн трубної продукції з початку року

Об’єм виробництва української компанії «Сентравіс» у січні – листопаді 2022 року склав 10,6 тис. тонн.

Це майже 66% від рівня минулого довоєнного року, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Prompolitinform.

Водночас у грошовому вимірі компанія зберегла виручку на рівні 90%.

«Попри непросту ситуацію в країні та Нікополі, ми зберегли команду, клієнтів та виробництво. Ніхто з нас не готувався до роботи у воєнний час, але сьогодні кожен має зробити свій внесок у перемогу. З огляду на усі обставини, ми пишаємося своїми результатами і продовжимо працювати, щоб підтримувати економіку та державу», – розповів генеральний директор «Сентравіс» Юрій Атанасов.

Компанія «Сентравіс» компанія входить в десятку найбільших виробників безшовних нержавіючих труб у світі. Обсяг виробництва компанії за підсумками 2021 року склав 19,43 тис. тонн. Виробництво «Сентравіс» зосереджено у Нікополі, який з липня поточного року майже щодня зазнає обстрілів з боку російських військ.

blank

Водночас компанії вдається підтримувати виробництво та виконувати замовлення клієнтів з багатьох країн світу.

Станом на листопад чисельність команди перевищує 1 400 осіб, що відповідає довоєнному рівню.

Середній рівень зарплати працівників «Сентравіс» складає 20 070 грн. Це на 11% вище, ніж в середньому по галузі.

«Ми шукаємо можливості, а не причини. Думаємо, де знайти сировину, як покращити логістику і пришвидшити доставку товару клієнтам, як виробити кращі труби. Це те, на що ми впливаємо. Адаптовуємося, вчимося, їздимо на виставки, спілкуємося з клієнтами, постійно перебуваємо в русі. Наша продуктивність праці порівняно з минулим роком зросла – приблизно на 17%. Компанія стала стійкішою та згуртованішою і ми віримо, що зможемо нормально пройти цей рік і багато що зробити у наступному», – підсумував Юрій Атанасов.

blank

Торік компанія реалізувала ряд масштабних замовлень для таких світових компаній, як Benteler Automotive, LINSTER Edelstahlhandel, Rohr Mertel, Buhlmann Group, Webco, MRC.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають