9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Компанія SCM продовжує розвивати виробництво в Україні

Попри війну, підприємства SCM інвестують в Україну та розвивають виробництво, створюючи нові робочі місця.

Про це в інтерв’ю американському виданню Forbes заявив власник компанії, український бізнесмен Рінат Ахметов, передає Промисловий Портал.

За його словами, його компанії, попри повномасштабне вторгнення, видобувають газ, вугілля та залізну руду, виробляють таку необхідну наразі електроенергію. Все це допомагає Україні розвиватися.

Так, компанія ДТЕК придбала на прозорому аукціоні ліцензії для пошуку газу в Полтавській області й планує інвестувати в розробку цього родовища понад 20 млн доларів.

Видання Forbes порахувало, що за 2022 рік підприємства SCM поповнили держбюджет України на 2 млрд доларів.

Бізнесмен розповів, що правлінню та наглядовим радам доводиться під час воєнного стану працювати 24/7, адже компанія проводить ремонтні роботи, забезпечує електрикою українців, виробляє бронежилети для наших захисників. Тобто підприємства залишаються фінансово стабільними й сплачують податки до держбюджету.  

Крім того, до лав ЗСУ та Нацгвардії вступили понад 13 тисяч співробітників підприємств SCM. На сьогодні війна забрала життя 517 співробітників компанії, ще 1 тис. поранено. Їм та їхнім родинам компанія надає фінансову та іншу допомогу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають