9.5 C
Alba Iulia
Середа, 20 Жовтня, 2021

Компанія “Метінвест” та БелАЗ довомилися про обмін продукцією

 • До кінця 2020 року ВАТ “БелАЗ” гарантує забезпечити гірничо-збагачувальні комбінати Кривого Рогу, що входять до гірничо-металургійної монополії “Метінвест”, кар’єрними самоскидами вантажопідйомністю 30-50 тонн і більше 130 тонн.

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на УкрРудПром.

  Усього за три роки транспортний парк криворізьких ГЗК повинні поповнити близько 50 одиниць великовантажної техніки білоруського виробництва.

  В рамках угоди протягом трьох років один з найбільших світових виробників кар’єрних самоскидів буде постачати техніку і запасні частини на ГЗК “Метінвесту”. У свою чергу “Метінвест” забезпечить поставку на БелАЗ металопрокату, використовуваного при виробництві самоскидів в обсязі близько 13 тисяч тонн на рік.

  У прес-службі підкреслили, що оновлення техніки проводиться в рамках довгострокової інвестиційної програми “Метінвест”, а в даний час на криворізьких ГЗК працює понад 200 великовантажних самоскидів БелАЗ.

  Оновлення автопарку великовантажної кар’єрної техніки – один із пріоритетів для забезпечення стабільної роботи криворізьких ГЗК. Уже не перший рік БелАЗ є основним постачальником кар’єрних самоскидів для “Метінвесту”. Трирічна угода допоможе обом компаніям оптимізувати постачання своєї продукції, реалізувати нові проекти з постачання техніки і підвищенню рівня сервісу, – заявила директор з логістики та закупівель групи “Метінвест” Ольга Овчинникова.

  “У нас з “Метінвестом “двостороннє співробітництво. Ми є не тільки постачальниками кар’єрної техніки, а й виступаємо споживачами металу, виробленого заводами групи. Ефективність роботи наших самоскидів впливає на конкурентоспроможність продукції “Метінвесту”, що також позначиться і на нас. Тому ми зацікавлені в досягненні максимальної синергії для наших компаній “, – підсумував генеральний директор ВАТ “БелАЗ” Петро Пархомчік.


  Про допомогу проекту

  ДжерелоУкрРудПром

  Також на цю тему

  Останні новини

  На підприємстві у Новомосковську відкрили новий соєпереробний цех

  У Новомосковську на Дніпропетровщині відкрили новий соєпереробний цех, розташований на заводі з виробництва кормів "АГРО КОМ".

  На розвиток та розбудову українського флоту витратять 1,3 мільярда фунтів британського кредиту

  Половина коштів з кредитних 2,5 мільярдів фунтів стерлінгів (2,7 млрд дол.), які Велика Британія надає Україні, піде на посилення українського флоту.

  Аудит ЄС підтвердив дієвість системи державного контролю якості молочних продуктів

  Єврокомісія завершила аудит офіційного контролю над виробництвом та сертифікацією молока та молочних продуктів з України, які призначені для експорту до Європейського Союзу.

  У Миколаєві побудують нову дорогу до морського порту

  У Миколаєві розробляється проєкт будівництва дороги в Миколаївський морський порт, яка пройде під Широкобальським мостом.Про це повідомив міський...

  Витрати на виробництво сільгосппродукції в Україні збільшились на третину

  У січні-серпні 2021 року витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні виросли на 35,6%, у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року (у...

  Метінвест подарував ЦГЗК новий пасажирський автобус

  На ПАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» з'явився новий пасажирський автобус Otokar Territo U. Це подарунок співробітникам від генерального директора Групи Метінвест до ювілею...

  Передане Україні науково-дослідне судно “Belgica” увійшло у Чорне море

  Науково-дослідне судно України “Belgica” увійшло у Чорне море і взяло курс на Одесу. Прибуття судна очікується протягом найближчих днів.

  АМПУ спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку профінансують підготовку проєктів концесії в порту Чорноморськ

  19 жовтня було підписано договір між Міністерством інфраструктури України, Європейським банком реконструкції та розвитку і ДП "Адміністрація морських портів України" щодо підготовки...

  Зараз читають

  У Володимир-Волинському для військовослужбовців ЗСУ побудували житло (відео)

  14 жовтня 42 військовослужбовці Володимир-Волинського гарнізону отримали ордери на службове житло.Будинок зводили...

  Бучацький мальтозний завод продали за 40 млн гривень

  На онлайн-аукціоні, який відбувся учора, 18 жовтня, продали завод на Тернопільщині. Йдеться про цілісний майновий комплекс державного...

  У Вінниці компанія “Еко-Снек” побудує новий цех з виробництва фруктових цукерок та дитячого пюре

  Компанія “Еко-Снек”, яка спеціалізується на виготовленні фруктових цукерок та пюре для дітей, розширює виробництво і побудує новий...

  Україна має величезний потенціал для виробництва біогазу – Вітренко

  Для забезпечення енергонезалежності України поряд з нарощуванням видобутку природного газу потрібно налагодити масштабне виробництво біогазу.