9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

Комбінат “Запоріжкокс” завершив ремонт однієї з коксових батарей

Комбінат «Запоріжкокс» у рамках реалізації програми оновлення виробничих потужностей завершив черговий етап капітального ремонту коксової батареї №2 загальною вартістю 120 млн гривень.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK centre.

Капремонт пічного фонду розпочався у грудні 2021 року, але був припинений на час гарячої консервації обладнання, спричиненого військовими діями у країні. У квітні, з виведенням обладнання з режиму простою, співробітники «Метінвест-Промсервіс» та «Запоріжвогнетрив» відновили ремонт.

Роботи проводилися за умов діючого виробництва, що дозволило продовжити випуск доменного коксу. Ревізія обладнання дозволить продовжити термін експлуатації агрегату та знизить навантаження на навколишнє середовище.

Зазначимо, у листопаді 2021 року «Запоріжкокс» завершив п’ятирічний комплекс відновлювальних робіт на коксових батареях №5 та 6, вклавши у капремонт 400 млн грн. Ремонт агрегатів стартував ще у 2016 році та є одним з основних стратегічних проєктів інвестиційної програми.

Довідка

«Запоріжкокс» – один із найбільших виробників коксохімічної продукції в Україні. Входить до групи “Метінвест Холдинг”. Основним споживачем продукції є меткомбінат “Запоріжсталь”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають