9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Комбінат «Каметсталь» відремонтував два рудно-грейферні перевантажувачі

Металургійний комбінат «Каметсталь» у липні капітально відремонтував два рудно-грейферні перевантажувачі.

Про це повідомляє пресслужба комбінату на сторінці у Facebook, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK centre.

«Від роботи цих агрегатів безпосередньо залежать кількісні та якісні характеристики залізорудного штабеля, а отже – виробництво та якість агломерату», – йдеться у повідомленні.

Ремонтні роботи проводилися на ділянці шихтопідготовки, де за допомогою рудно-грейферних перевантажувачів формується залізорудний штабель для подальшого виробництва агломерату.

У ході двотижневого ремонту РДП №7 фахівці замінили 180 погонних метрів шляхів для візка та всі нахили його пересування. Також відновлено металоконструкції самого візка та проведено ревізію обладнання перевантажувача.

На РДП № 9 фахівці виконали повну заміну кабельно-провідникової продукції агрегату та встановили новий тиристорний перетворювач. Також відремонтували редуктори ходу моста, електродвигуни, замінили передачі механізмів головного підйому та механізми пересування візка.

“Капітальний ремонт обладнання забезпечить безаварійну роботу обох кранів, що дозволить агломераційному цеху надалі безперебійно працювати над виконанням виробничих завдань”, – резюмується у повідомленні.

Останні новини:

Зараз читають