9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

Коксохіміки Дніпровського металургійного заводу відвантажують весь обсяг виробленої продукції в Нікополь

Коксохімічне виробництво Дніпровського металургійного заводу випускає кокс у можливих мінімальних обсягах та відвантажує весь обсяг феросплавникам на Нікопольський феросплавний завод.

На цьому наголосив директор КХП ДМЗ Олексій Горбуля, повідомляє корпоративна газета DCH Steel. Передає Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

«Після початку повномасштабного вторгнення росії колективу КХП і ДМЗ необхідно було оперативно вжити заходів щодо підтримки працездатності підприємства. Спочатку здавалося, що ситуація у галузі склалася майже катастрофічна. Але згодом КХП вдалося повернути до стабільного виробничого процесу, хоч і з меншими обсягами продукції, що випускається», – зазначив він.

Коксохіміки зосереджені на збереженні пічного фонду та обладнання. Працюють коксові батареї №1 та №4. Друга та п’ята батареї простоюють, оскільки для їх запуску не вистачає енергоресурсів і зараз вони на гарячій консервації.

«Кокс випускається у можливих мінімальних обсягах. Сировину для нього везуть здебільшого українські постачальники, яких залишилося дуже мало і розташовані вони у небезпечних з погляду військових дій областях. Готову продукцію відвантажуємо феросплавникам, які теж у важких умовах та з неповним завантаженням», – додав Олексій Горбуля.

Зазначається, що протягом 2022 року на КХП ДМЗ було виконано низку ремонтів. Цьогоріч року також заплановано кілька капітальних ремонтів обладнання.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають