Канадській гірничорудній компанії надали ділянку для будівництва збагачувального комбінату в Кривому Розі

4578
 • Кабінет міністрів запропонував канадській гірничорудній компанії Black Iron з активами в Україні орендувати земельну ділянку, що знаходиться в держвласності, для реалізації проекту розробки Шиманівського родовища залізних руд і випуску концентрату.

  Про це повідомили в прес-службі компанії, передає Новий час.

  Компанія отримала офіційну пропозицію від уряду України про передачу компанії в оренду земельної ділянки, пов’язаної з Шимановским залізорудним родовищем для розміщення проектного збагачувального комбінату, хвостосховища і відходів, – йдеться в повідомленні.

  Запропонована земельна ділянка наразі використовується Міністерством оборони для навчання.

  Управління Black Iron в даний час аналізує придатність цієї землі з соціальної та технічної точок зору.

  Для забезпечення права на цю землю компанія повинна погодити компенсаційний пакет з Міністерством оборони і урядом України.

  Переговори з цього питання почалися з представниками уряду, у тому числі з першим віце-прем’єром Степаном Кубівим за підтримки посольства Канади в Україні.

  Шиманівське родовище має 355 млн тонн виміряних і 290 млн тонн вивірених запасів, а також 188 млн тонн передбачуваних. Вміст заліза в виміряних запасах – 32%, магнетиту – 19,5%.

  Шиманівське залізорудне родовище оточене п’ятьма іншими діючими видобувними підприємствами, у тому числі залізорудним комплексом ArcelorMittal.


  Про допомогу проекту