9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

Канада інвестує $1,1 млрд для будівництва нового кр’єру та ГЗК у Кривому Розі

26 січня в конференц-залі міськради відбулося засідання щодо будівництва нового підприємства ShimanovSteel. У бесіді брав участь мер міста і канадська делегація на чолі з послом країни в Україні. На конференції обговорили перспективи і робочі моменти щодо реалізації ідеї.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Дніпроград.

Проект розроблявся близько восьми років. Процес його реалізації прискорило відкриття зони вільної торгівлі між Україною та Канадою. На території Шимановського родовища біля селища Рудникове планують побудувати кар’єр з видобутку залізної руди і гірничо-збагачувальний комбінат.

Згідно з проектом, будівництвом займатимуться українські компанії, але під керівництвом канадських фахівців. Розробка буде проходити за високими закордонним стандартами і на основі найсучасніших технологій. Всього чотири підприємства в світі побудовані за таким нормам.

blank

Територія, яка піде під забудову становить 122 гектари. На реалізацію витратять близько одного мільярда ста мільйонів доларів. Це найбільша інвестиція в промисловість України за останні п’ять років.

Керівництво компанії Black Iron вважає єдиною невирішеною проблемою землю, яка належить Міністерству оборони. На її місці повинна буде розташовуватися промислова зона. Зараз на ділянці розташований недіючий полігон. Канадські фахівці стверджують, що готові придбати нову аналогічну за площею ділянку землі для військових і обладнати там новий полігон за всіма стандартами НАТО. Натомість відомство повинне буде відмовитися від потрібної зони на користь міста.

blank

Канадський посол повідомив, що сім фірм їх країни стоять в черзі на інвестування проекту, тому з фінансуванням проблем виникнути не повинно.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають