9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

«ІТ-Інтегратор» створив систему візуалізації для центру моніторингу «Запоріжсталь»

Комбінат «Запоріжсталь» вже кілька років втілює в життя стратегію розвитку на базі автоматизації виробництва. В даному напрямку вже реалізовано низку проектів. Вершиною «айсберга» є диспетчерська комбінату, в якій фахівці контролюють технологічні процеси підприємства в онлайн-режимі.

Система візуалізації або, іншими словами, відеостіна служить важливим інструментом, необхідним для виконання функції моніторингу, відповідальність за яку несе головний диспетчер підприємства. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на «Компьютерное Обозрение».

Основним підрядником при реалізації проекту створення системи візуалізації виступила компанія «ІТ-Інтегратор». Встановлена ​​відеостіна оснащена основними інженерними рішеннями, включаючи екран колективного користування, системи кондиціонування та електроживлення, комутаційне обладнання, кріплення компонентів і т.д. Однією з центральних завдань проекту стала інтеграція даних системи АСУТП, відеоспостереження, web-даних на одному екрані в режимі реального часу.

Команді інтегратора вдалося задовольнити всі висунуті замовником вимоги до системи: реалізувати оперативний висновок інформації з будь-якої ділянки виробництва; забезпечити просте і надійне управління візуалізацією, а також роботу комплексу в безперервному режимі 24/7/365.

Останні новини:

Зараз читають