9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Інтерпайп та французька компанія Vallourec створять спільне підприємство з виробництва труб у Європі

Українська промислова компанія «Інтерпайп» і світовий лідер у виробництві сталевих труб, французька Vallourec планують створити спільне підприємство в Європі.

Відповідну заявку в антимонопольні органи Німеччини German cartel office дві компанії подали 4 жовтня. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на UAprom.

Згідно з інформацією, сторони просять дати дозвіл на «створення спільного підприємства і передачу істотних активів». “Інтерпайп” підтвердив факт подачі заявки.

Ми підтверджуємо подачу звернення до антимонопольного органу германии в рамках проекту співпраці між компаніями, – сказав представник компанії, відзначивши, що детальніше інформацію надасть пізніше.

«Інтерпайп» – українська промислова компанія, виробник безшовних труб і ж / д коліс. Її продукція поставляється більш ніж в 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У 2016 році «Інтерпайп» реалізував 572 тис. Т трубної і колісної продукції.

В «Інтерпайп» працюють 11,5 тис. співробітників.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають