9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Інтерпайп почав реалізацію інвестиційного проекту з виробництва труб з преміальними з’єднаннями

Міжнародна вертикально інтегрована трубно-колісна компанія (ТКК) “Інтерпайп” приступила до реалізації інвестиційного проекту по збільшенню потужностей для виробництва обсадних труб з преміальними різьбовими з’єднаннями, направивши на ці цілі близько $14 млн.

Як повідомляється в прес-релізі компанії в четвер, постачальником основного обладнання для будівництва нової лінії стане компанія Danobat, лідируючий виробник металообробного обладнання. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

При цьому уточнюється, що “Інтерпайп” і Danobat уклали контракт на поставку верстатів для нової нарізний лінії по виробництву обсадних труб і муфт до них. Лінія буде побудована на заводі “Інтерпайп НТЗ” у Дніпрі.

Нова лінія призначена для нарізки різьбових з’єднань на трубах нафтогазового сортаменту. В першу чергу, для збільшення випуску обсадних труб з власним преміальним з’єднанням UPJ-M, сертифікованого відповідно до вимог рівня CAL IV стандарту ISO 13679. Лінія складатиметься з двох трубонарізних верстатів з обладнаними місцями для контролю якості нарізного сполучення. Її потужність – близько 70 тис. тонн/рік продукції з преміальними сполуками.

Крім трубонарізний лінії, буде встановлений новий муфтонарезной верстат і пила для різання муфтової заготовки, що дозволить збільшити потужності з виробництва муфт з преміальними сполуками.

Фото Интерпайп.

Проект також передбачає установку допоміжного обладнання, включаючи лентопільном верстат для обрізання кінців труб, додатковий бруківці кран і механізований інспекційний стіл для перевірки якості складання з’єднання.

Загальна сума інвестицій складе близько $14 млн. Запуск устаткування запланований на 2019 рік.

Як пояснив директор з фінансів та економіки “Інтерпайпу” Денис Морозов, світові запаси легкодоступних вуглеводнів виснажуються, що змушує освоювати більш складні родовища. Аналогічна ситуація і в Україні.

Будівництво складних свердловин вимагає використання преміальних різьбових з’єднань найвищого класу газогерметічності, до яких відноситься і наше з’єднання UPJ-M. Збільшення випуску продукції з UPJ-M є основною метою нового інвестиційного проекту. Після його реалізації ми зможемо наростити поставки такої продукції на український ринок , а також почати експортувати преміальну продукцію на ринки Америки, Близького Сходу та СНД, що поки ускладнене обмеженням наших потужностей, – зазначив Д.Мороз, якого цитує прес-сл ЖБА компанії.

“Інтерпайп” входить в десятку найбільших в світі виробників безшовних труб, третій за величиною виробник суцільнокатаних залізничних коліс в світі. Продукція компанії постачається більш ніж в 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи.

Компанія в 2017 році реалізувала 767 тис. тонн трубної і колісної продукції.

У ній працюють 12 тис. співробітників.

Останні новини:

Зараз читають