9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Інтерпайп інвестував в трубно-колісне виробництво $250 млн

Інвестиції української трубно-металургійної компанії “Інтерпайп” в трубно-колісне виробництво за останні роки склали близько $250 млн.

Про це повідомив директор “Інтерпайп” з корпоративних питань Дмитро Кисилевський, виступаючи на засіданні парламентського круглого столу “Стратегія розвитку промисловості України”, передає кореспондент Мінпрому.

Ми вклали майже 100 млн дол. У виробництво залізничної продукції, майже 150 млн дол. – в виробництво трубної продукції, – сказав він.

Раніше директор “Інтерпайпу” з економіки та фінансів Денис Морозов повідомив, що компанія запустила додаткові потужності по повнопрофільній механічній обробк залізничних коліс. Інвестиції в проект склали $8 млн.

Нові потужності дозволяють наростити виробництво залізничних коліс для експортних ринків з 33 до 49 тис. тонн в рік. Пізніше Д.Мороз повідомив про намір компанії побудувати ще 2 нові лінії по повнопрофільній механічній обробці залізничних коліс. За його словами, це дозволить наростити обсяги виробництва ще на 12 тис. тонн в рік.

Останні новини:

Зараз читають