9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 25 Липня, 2021

“Інтерпайп” і французька компанія Vallourec спільно випускатимуть труби для потреб ЄС

 • Міжнародна вертикально-інтегрована трубно-колісна компанія (ТКК) “Інтерпайп” і світовий лідер у виробництві преміальних трубних продуктів Vallourec (Франція) оголосили про намір почати спільне виробництво сталевих труб для європейського ринку.

  Як повідомляється в прес-релізі “Інтерпайпу” в середу, співпраця не пошириться на труби для видобутку нафти і газу. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  В основному це будуть лінійні труби, труби загального призначення, а також продукція для машинобудування.

  Труби виробництва “Інтерпайп” будуть проходити обробку і контроль якості на фінішній лінії, яка буде побудована на базі” Інтерпайп Ніко Тьюб “і буде перебувати в управлінні Vallourec. Лінія буде створена в рамках спільного підприємства “Інтерпайп” і Vallourec, – пояснюється в прес-релізі.

  При цьому уточнюється, що початок виробництва заплановано на осінь 2018 року.

  На європейському ринку труби будуть реалізовуватися під брендом Vallourec.

  Як повідомлялося, “Інтерпайп” і провідний виробник безшовних труб в Європі Vallourec створюють СП Hold Co і операційну компанію у вигляді ТОВ за законодавством України для реалізації раніше укладених договорів про спільну діяльність.

  Згідно з інформацією Антимонопольного комітету України (АМКУ), обидві компанії – “Інтерпайп” і Vallourec – мають намір проводити узгоджені дії на виконання положень договору купівлі Європейського бізнесу, договору акціонерів і додаткових договорів, укладення яких передбачено договором акціонерів.

  При цьому уточнюється, що реалізація положень угод передбачає договір довгострокової поставки, договір на переробку давальницької сировини, договір технічної підтримки, договір оренди і договір про надання послуг, які будуть укладені між компаніям Vallourec Tubes Sas, Interpipe Limited і / або їх дочірнім і компаніями, метою укладення яких є співпраця в галузі ряду сталевих безшовних труб для європейського ринку шляхом створення СП.

  У свою чергу, створення СП буде здійснено відповідно до умов договору акціонерів, згідно з якими спочатку компанії Vallourec Tubes S.a.s. і Interpipe Limited планують придбати частки в статутному капіталі компанії, яка створена спеціально для цілей реалізації угоди. Надалі Hold Сo створить юридичну особу у формі товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) за законодавством України – операційна компанія. Hold Сo буде володіти 100% часткою в статутному капіталі операційної компанії.

  Крім того, відповідно до ст. 6 договору купівлі Європейського бізнесу, учасники узгоджених дій домовилися, що компанія Interpipe Limited (через свої дочірні компанії) зобов’язується не здійснювати прямо чи опосередковано продажу і просування або розповсюдження продукції, яка конкурує з продукцією СП в межах території за договором про покупку Європейського бізнесу, крім України. Термін узгоджених дій, передбачених угодою, обумовлений терміном дії договору акціонерів і за домовленістю учасників узгоджених дій становить п’ять років, але може бути продовжений після закінчення даного терміну.

  Положення про утримання від конкуренції, передбаченому договором купівлі Європейського бізнесу, вступає в силу з дати здійснення операції і залишається в силі або протягом п’яти років, або в разі припинення договору акціонерів, або якщо одна з компаній вийде з СП.

  АМКУ визнав, що узгоджені дії обох компаній не призводять до обмеження конкуренції і дав дозвіл на створення СП, а також на придбання Vallourec ряд активів, що належать компанії Interpipe Limited.

  Створення СП між “Інтерпайпом” і Vallourec антимонопольні органи Німеччини схвалили 26 жовтня 2017 року.

  “Інтерпайп” входить в десятку найбільших в світі виробників безшовних труб, є третім за величиною виробником суцільнокатаних залізничних коліс в світі. У 2017 році компанія реалізувала 767 тис. Тонн трубної і колісної продукції.

  У структурі компанії – п’ять промислових активів: “Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ)”, “Інтерпайп Новомосковський трубний завод (НМТЗ)”, “Інтерпайп Ніко-Тьюб”, “Дніпропетровський Втормет” і електросталеплавильний комплекс “Дніпросталь” під брендом “Інтерпайп Сталь “.

  Кінцевим власником Interpipe Ltd. є український бізнесмен Віктор Пінчук і члени його сім’ї.

  Vallourec – світовий лідер у виробництві преміальних трубних продуктів для нафтогазової промисловості, енергетичного сектору та інших галузей. У компанії працює близько 19,5 тис. Співробітників в більш ніж 20 країнах. Vallourec пропонує інноваційні, безпечні, високотехнологічні рішення для реалізації складних проектів. Акції компанії звертаються на Паризькій фондовій біржі (Euronext Paris) і включені в фондові індекси SBF 120 і Next 150. Оборот компанії за 2016 рік – EUR2,965 млрд, чистий прибуток – EUR219 млн.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Дизель-потяг ДПКр-2 Крюківського вагонобудівного заводу проїхав вже майже мільйон кілометрів

  Дизель-поїзд ДПКр-2 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу з моменту введення в експлуатацію в жовтні 2015 року та станом...

  EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

  Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Інтерпайп” заплатив півтора мільярда гривень податків з початку року

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" в I півріччі 2021 року перерахувала до бюджетів різних рівнів 1,49 мільярда гривень податків і зборів, що на...

  Український “Руслан” доставив з Ізраіля до США партію винищувачів F-16

  Український літак Ан-124 “Руслан” доставив другу партію F-16 для приватної фірми Top Aces.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  До кінця року завершать держвипробування винищувача МіГ-29МУ2

  Завершення держвипробувань модернізованого до версії МіГ-29МУ2 радянського винищувача очікують до кінця 2021 року.Дана інформація озвучена директором Львівського державного авіаційного ремонтного...

  У Довговолі на Рівненщині збудують вітроелектростанцію та завод з виробництва водню

  На Володимиреччині біля села Довговоля (Рівненська область) планують будувати потужні вітрові енергетичні установки. Майбутній вітропарк «Володимирець» складатиметься з 12 інноваційних вітротурбін по...

  Підприємства “Укрзалізниці” капітально відремонтували партію пасажирських вагонів (фото)

  АТ "Укрзалізниця" завершила капітально-відновлювальний ремонт з продовженням терміну експлуатації 7 пасажирських вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Монтаж секцій вантового мосту у Запоріжжі завершать до кінця місяця (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники приступили до монтажу четвертої секції вантового мосту від пілона в сторону острова Хортиця.

  Зараз читають

  У Миколаєві розробили новий проєкт десантного катера

  Миколаївське державне підприємство «Дослідно-проектний центр кораблебудування» (ДПЦК) розробило і представило проєкт нового десантного катера «Пелікан».

  Перший дослідний БПЛА «Сокіл-300» покажуть у 2022 році

  Перший український дослідний безпілотний літальний апарат «Сокіл-300» покажуть до кінця 2022 року.Про це...

  Міненерго опрацьовує можливість виробництва водню за допомогою атомної енергетики

  У Міністерстві енергетики обговорюють можливість виробництва кліматично нейтрального водню за допомогою атомної енергії, також розглядають виробництво на...

  ВМС України визначається з випробувальною платформою для корабельної версії комплексу «Нептун»

  Військово-морські сили України визначаються з випробувальною платформою до морської версії ракетного комплексу «Нептун».Про...