9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

“Інтерпайп” і французька компанія Vallourec спільно випускатимуть труби для потреб ЄС

Міжнародна вертикально-інтегрована трубно-колісна компанія (ТКК) “Інтерпайп” і світовий лідер у виробництві преміальних трубних продуктів Vallourec (Франція) оголосили про намір почати спільне виробництво сталевих труб для європейського ринку.

Як повідомляється в прес-релізі “Інтерпайпу” в середу, співпраця не пошириться на труби для видобутку нафти і газу. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

В основному це будуть лінійні труби, труби загального призначення, а також продукція для машинобудування.

Труби виробництва “Інтерпайп” будуть проходити обробку і контроль якості на фінішній лінії, яка буде побудована на базі” Інтерпайп Ніко Тьюб “і буде перебувати в управлінні Vallourec. Лінія буде створена в рамках спільного підприємства “Інтерпайп” і Vallourec, – пояснюється в прес-релізі.

При цьому уточнюється, що початок виробництва заплановано на осінь 2018 року.

На європейському ринку труби будуть реалізовуватися під брендом Vallourec.

Як повідомлялося, “Інтерпайп” і провідний виробник безшовних труб в Європі Vallourec створюють СП Hold Co і операційну компанію у вигляді ТОВ за законодавством України для реалізації раніше укладених договорів про спільну діяльність.

Згідно з інформацією Антимонопольного комітету України (АМКУ), обидві компанії – “Інтерпайп” і Vallourec – мають намір проводити узгоджені дії на виконання положень договору купівлі Європейського бізнесу, договору акціонерів і додаткових договорів, укладення яких передбачено договором акціонерів.

При цьому уточнюється, що реалізація положень угод передбачає договір довгострокової поставки, договір на переробку давальницької сировини, договір технічної підтримки, договір оренди і договір про надання послуг, які будуть укладені між компаніям Vallourec Tubes Sas, Interpipe Limited і / або їх дочірнім і компаніями, метою укладення яких є співпраця в галузі ряду сталевих безшовних труб для європейського ринку шляхом створення СП.

У свою чергу, створення СП буде здійснено відповідно до умов договору акціонерів, згідно з якими спочатку компанії Vallourec Tubes S.a.s. і Interpipe Limited планують придбати частки в статутному капіталі компанії, яка створена спеціально для цілей реалізації угоди. Надалі Hold Сo створить юридичну особу у формі товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) за законодавством України – операційна компанія. Hold Сo буде володіти 100% часткою в статутному капіталі операційної компанії.

Крім того, відповідно до ст. 6 договору купівлі Європейського бізнесу, учасники узгоджених дій домовилися, що компанія Interpipe Limited (через свої дочірні компанії) зобов’язується не здійснювати прямо чи опосередковано продажу і просування або розповсюдження продукції, яка конкурує з продукцією СП в межах території за договором про покупку Європейського бізнесу, крім України. Термін узгоджених дій, передбачених угодою, обумовлений терміном дії договору акціонерів і за домовленістю учасників узгоджених дій становить п’ять років, але може бути продовжений після закінчення даного терміну.

Положення про утримання від конкуренції, передбаченому договором купівлі Європейського бізнесу, вступає в силу з дати здійснення операції і залишається в силі або протягом п’яти років, або в разі припинення договору акціонерів, або якщо одна з компаній вийде з СП.

АМКУ визнав, що узгоджені дії обох компаній не призводять до обмеження конкуренції і дав дозвіл на створення СП, а також на придбання Vallourec ряд активів, що належать компанії Interpipe Limited.

Створення СП між “Інтерпайпом” і Vallourec антимонопольні органи Німеччини схвалили 26 жовтня 2017 року.

“Інтерпайп” входить в десятку найбільших в світі виробників безшовних труб, є третім за величиною виробником суцільнокатаних залізничних коліс в світі. У 2017 році компанія реалізувала 767 тис. Тонн трубної і колісної продукції.

У структурі компанії – п’ять промислових активів: “Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ)”, “Інтерпайп Новомосковський трубний завод (НМТЗ)”, “Інтерпайп Ніко-Тьюб”, “Дніпропетровський Втормет” і електросталеплавильний комплекс “Дніпросталь” під брендом “Інтерпайп Сталь “.

Кінцевим власником Interpipe Ltd. є український бізнесмен Віктор Пінчук і члени його сім’ї.

Vallourec – світовий лідер у виробництві преміальних трубних продуктів для нафтогазової промисловості, енергетичного сектору та інших галузей. У компанії працює близько 19,5 тис. Співробітників в більш ніж 20 країнах. Vallourec пропонує інноваційні, безпечні, високотехнологічні рішення для реалізації складних проектів. Акції компанії звертаються на Паризькій фондовій біржі (Euronext Paris) і включені в фондові індекси SBF 120 і Next 150. Оборот компанії за 2016 рік – EUR2,965 млрд, чистий прибуток – EUR219 млн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають