9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 18 Січня, 2021

“Інтерпайп” збільшив виробництво залізничної продукції на 20%, а колісних пар на майже 80%

 • У січні 2020-го року “Інтерпайп” збільшив виробництво залізничних коліс на 20,3%, а колісних пар на майже 80%.

  Передає Націонльний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Таким чином виробництво коліс у січні склало 17,5 тис. тонн, а колісних пар 2,5 тис. тис. тонн. Крім того, зросло виробництво осей на 3,2%, до 0,3 тис. тонн. Усього у першому місяці поточного року було реалізовано 21,3 тис. тонн залізничної продукції, що на 61,9% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Продажі коліс виросли на 59,6% і склали 18,7 тис. тонн, реалізація колісних пар збільшилася на 96,8% до 2,0 тис. тонн.

  Також протягом січня “Інтерпайп” наростив продажі круглої сталевої заготовки на 114,8% – до 3,6 тис. тонн, а залізничної продукції – на 61,9%, до 21,3 тис. тонн. Основними ринками збуту стали країни СНД (48 %), Європа (30%), Україна (12%), регіон MENA (4%), а також США (4%).

  Разом з тим за січень “Інтерпайп” скоротив виробництво сталі на 8%, до 65,2 тис. тонн, в порівнянні з аналогічним періодом 2019-го року. Компанія знизила випуск труб на 37%, до 32,1 тис. тонн., А також скоротила реалізацію труб на 35,2% – до 30,2 тис. тонн.

  Компанія продавала труби в Європу (36%), країни MENA (22%), Україна (18%) і США (12%), а також країни СНД (9%).


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Харкові провели випробовування іонно-плазмових двигунів для супутників та отримали великий експортний контакт

  Протягом двох років Харківський машинобудівний завод "ФЕД" спільно з вченими Харківського авіаційного інституту створювали іонно-плазмові двигуни для...

  Україна веде перемовини щодо придбання та локалізації виробництва штурмових гвинтівок калібру НАТО

  Міністерство оборони України веде перемовини з неназваним європейським оборонним підрядником щодо можливого придбання партії штурмових гвинтівок калібру 5,56x45 мм.

  Китай замовив у «Мотор Січ» 400 авіаційних двигунів

  Підприємство «Мотор Січ» підписало контракт на постачання авіадвигунів АІ-322 для потреб Повітряних сил Китайської народної республіки.Про це повідомляє інформаційне агенство...

  Через декілька місяців буде закладено корвет для ВМС України

  Через декілька місяців буде закладено корвет для потреб Військово-Морських Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  У Польщі продовжують виготовляти паливні елементи для українських керованих ракет РК-3

  На замовлення української військової промисловості у Польщі продовжується виробництво твердопаливних шашок для керованих ракет РК-3 комплексу "Корсар" від ДККБ «ЛУЧ».

  На Хмельниччині завершується спорудження першої черги олійноекстракційного заводу

  Агрохолдинг «Кернел» завершує будівництво першої черги «Старокостянтинівського олійноекстракційного заводу» на Хмельниччині. Наразі роботи на об'єкті виконані на понад 70%.

  Новий розвідувальний корабель «Сімферополь» вперше у новому році вийшов в море на випробування

  Новий середній розвідувальний корабель Військово-морських сил України «Сімферополь» здійснив перший в цьому році вихід у море.Передає Національний Промисловий Портал з...

  У Радомишлі реконструювали спортивний комплекс (фото)

  У Радомишлі на Житомирщині у рамках програми «Велике будівництво» провели реконструкцію спорткомплексу «Динамо», на що було спрямовано 26 мільйонів гривень.

  Зараз читають

  Для літака Ан-22 “Авіаліній Антонова” збільшать ресурс гвинтів

  Гвинти АВ-90 для двигуна НК-12 літака Ан-22 "Антей" вантажної авіакомпанії "Авіаліній Антонова" отримають продовжений ресурс експлуатації.

  ВМС України готуються до прийняття на озброєння БПЛА Bayraktar TB2

  У Військово-морських силах України готуються до прийняття на озброєння ударних БПЛА Bayraktar TB2.Про...

  На Південній залізниці з’явилися локомотиви з супутниковою навігацією і відеоконтролем (фото)

  Філія АТ Укрзалізниця "Південна залізниця" 24 грудня минулого року провела традиційну виставку тягового рухомого складу. На ній...

  У Харкові провели випробовування іонно-плазмових двигунів для супутників та отримали великий експортний контакт

  Протягом двох років Харківський машинобудівний завод "ФЕД" спільно з вченими Харківського авіаційного інституту створювали іонно-плазмові двигуни для...