9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Червня, 2022

“Інтерпайп” забезпечив екіпіруванням та амуніцією 540 мобілізованих співробітників

Українська промислова компанія “Інтерпайп” відправила екіпірування та амуніцію для своїх мобілізованих співробітників.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Зазначається, що в “Інтерпайпі” працює близько 10 тисяч людей, і вже 781 з них захищає країну в лавах Збройних сил та територіальної оборони. Більшість співробітників, понад 600, було мобілізовано після початку масштабної війни в Україні.

Для допомоги мобілізованим колегам у компанії було створено власний волонтерський штаб.

“Зараз мобілізовані співробітники компанії “Інтерпайп” допомагають у тилу та захищають Україну в гарячих точках Харківщини, Луганської, Запорізької, Донецької та Херсонської областей. Кожного з них за необхідності забезпечують екіпіруванням. Насамперед – бронежилетами, а також спеціальними турнікетами та препаратами міжнародного стандарту”, – йдеться у повідомленні компанії.

Також допомагають тактичним екіпіруванням – берцями, формою, розвантаженнями під магазини, протиосколковими окулярами, формою, спальниками тощо.

Тактичне екіпірування було замовлено в Німеччині, Данії та Україні.

“Працівників “Інтерпайпу” у гарячих точках забезпечили й спеціальною технікою – тепловізорами та раціями. Зокрема, тепловізори доставляли прямо на передову за підтримки волонтерів та військових. Кожна така доставка була окремою спецоперацією”, – додали в компанії.

Також волонтерський штаб опрацьовує специфічні запити. Наприклад, інструменти для ремонту техніки, саперні або штикові лопати та маскувальні сітки.

“Ми розуміємо, що Збройні сили забезпечують багатьох, але не всім. Тому в компанії вирішили створити корпоративний волонтерський штаб та закупити необхідні речі для мобілізованих працівників, яких чимало. У штабі відповідальні за закупівлю та проведення платежів, збір та доставку необхідного. Також є ті, хто тримає зв’язок із мобілізованими колегами, – один волонтер спілкується десь зі 100 мобілізованими та розуміє, як справи у кожного з колег та чи забезпечені наші захисники всім необхідним”, – зазначила директор з комунікацій “Інтерпайпу” Людмила Новак.

На сьогодні 540 захисників України, які працюють в “Інтерпайпі”, отримали допомогу.

Для співробітників у гарячих точках компанія придбала 21 німецький тепловізор та близько 100 комплектів рацій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають