9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

«Інтерпайп» викупить частку у спільному підприємстві з французьким Vallourec

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив компанії Interpipe Limited викупити частку у спільному підприємстві з компанією Vallourec із виробництва сталевих труб для європейського ринку.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

“Дано дозвіл компанії Interpipe Limited (Нікосія, Кіпр) на придбання акцій компанії Vallourec Niko Tube Holding GmbH (Дюссельдорф, Німеччина), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління компанії”, – йдеться у повідомленні антимонопольного відомства.

За словами «Інтерпайпу», це формальна процедура, яка юридично завершує спільний проєкт. Компанія з жовтня 2021 року постачає лінійні труби на європейський ринок під своїм брендом, як це було до створення спільного підприємства.

Про намір викупити компанією «Інтерпайп» частку у спільному підприємстві з Vallourec із виробництва сталевих труб стало відомо 3 лютого. Відповідне питання стояло на порядку денному засідання АМКУ.

blank

Нагадаємо, у грудні 2021 року «Інтерпайп» та Vallourec закрили проєкт зі спільного виробництва сталевих труб для європейського ринку.

Компанії пояснили цей крок обмеженнями на європейському ринку. Потужності спільного підприємства було завантажено не в повному обсязі через дії квот та мит на постачання продукції з України.

“Інтерпайп” та французький виробник оголосили про створення спільного підприємства з виробництва лінійних труб у 2018 році. У середині 2019 року компанія Vallourec Niko Tube вийшла на виробництво 120 тис. тонн труб на рік.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають