9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

“Інтерпайп” розширив виробництво труб для машинобудування

Трубно-колісний холдинг “Інтерпайп” розширив виробництво труб для машинобудування.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Українські новини.

“У вересні 2021 року на дніпровському майданчику заводу “Інтерпайп Ніко Тьюб” завершився інвестиційний проєкт зі створення власного виробництва холоднотягнутих труб малого діаметра 21 -32 мм. Фахівці “Інтерпайпу” завершили установку стану ХПТ-32 і супутнього устаткування. Вже успішно пройшли дослідно-промислові випробування, завод приступив до виробництва першого замовлення. Труби малого діаметра – один з перспективних напрямків розвитку продажів труб для машинобудування. попит на таку продукцію є, а от пропозиція дуже обмежена”, – йдеться в повідомленні компанії.

blank

Згідно з повідомленням, в останні роки “Інтерпайп” виконував ці замовлення в кооперації, а тепер буде виконувати самостійно.

“Інвестиції в новий стан склали 1 мільйон доларів. З допомогою цього обладнання компанія зможе зміцнитися в новому сегменті та забезпечити виробництво практично всієї лінійки труб, затребуваних нашими клієнтами, на власних потужностях. Основний обсяг труб для машинобудування “Інтерпайп” постачає в країни Європи, Близького Сходу та СНД. Нове обладнання дозволить виробляти до 100 тонн холодновальцьованих труб малого діаметра на місяць”, – сказав заступник генерального директора “Інтерпайпу” Денис Морозов.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають