9.5 C
Alba Iulia
Середа, 17 Серпня, 2022

Інтерпайп постачатиме безшовні труби у США

Завод ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ, що входить в українську промислову компанію ІНТЕРПАЙП, пройшов прекваліфікацію постачальника від великого американського дистриб’ютора трубної продукції Distribution NOW.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ukraine News.

У минулому році компанія Tuboscope Vetco на замовлення Distribution NOW провела прекваліфікаційний аудит на ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ. Його результати були визнані позитивними, і завод отримав статус схваленого постачальника Distribution NOW.

Термін дії сертифіката схвалення – 5 років.

“DistributionNOW – лідер серед постачальників труб, трубопровідної арматури та фітингів для видобутку, транспортування і переробки нафти, а також інших галузей промисловості. Надійність постачальника — це основний критерій DNOW при виборі партнерів. Команда ІНТЕРПАЙП Північна Америка доклала максимум зусиль для побудови іміджу нашої компанії на американському ринку і завоювання довіри потенційних клієнтів”, — зазначила директор трубного дивізіону ІНТЕРПАЙП Віра Смаль.

Зараз, коли Інтерпайп НІКО ТЬЮБ успішно пройшов аудит, DNOW включила нас в список схвалених постачальників і розмістила перше пробне замовлення. При успішному виконанні пробної партії ми зможемо розраховувати на довгострокову співпрацю з DNOW з постачання безшовних труб.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають