9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

“Інтерпайп” почав виробництво нового типу коліс для залізниці однієї з найбільших країн ЄС

Українська промислова компанія “Інтерпайп” розробила новий тип коліс для ринку Євросоюзу та вже відвантажила першу (експериментальну) партію замовнику.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу компанії.

Повідомляється, що розробку розпочали ще до війни. Основним запитом була спеціальна форма диска колеса діаметром 840 мм. Тому R&D-центр залізничного дивізіону “Інтерпайп” розробив колесо категорії 2 з марки сталі ER7 за європейським стандартом.

“Такі колеса призначені для вагонів електрорухомого складу залізниць колії 1435 мм, тобто його можна встановлювати на електрички для звичайних міжміських перевезень. Зовсім скоро українські колеса будуть на вагонах національної мережі залізниць однієї з найбільших країн ЄС”, – пишуть в “Інтерпайп”

Довідка

“Інтерпайп” – українська промислова компанія, виробник сталевих труб та залізничної продукції. Продукція компанії постачається більш ніж у 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У 2021 році “Інтерпайп” реалізував 602 тис. т трубної продукції та 174 тис. т залізничної продукції. Продаж залізничних продуктів здійснюється під брендом KLW.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають