9.5 C
Alba Iulia
Субота, 9 Грудня, 2023

«Інтерпайп» перевів основне виробництво на нічні зміни

Трубно-колісна компанія «Інтерпайп» через пошкодження енергетичної інфраструктури України внаслідок обстрілів росії вимушено перевела основне виробництво продукції на нічні зміни.

Про це розповіла директор із комунікацій «Інтерпайп» Людмила Новак, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

«Наразі наші підприємства обмежені у споживанні е/е, що змушує «Інтерпайп» перебудовувати виробничі процеси, виробляти більше продукції в нічні зміни та працювати на мінімальних оборотах вдень», – йдеться у повідомленні.

Також з початку війни компанія зіткнулася з двома основними викликами – логістикою та ринком.

В умовах блокади морських портів України компанії довелося побудувати нові ланцюжки поставок. Наразі продукція «Інтерпайпу» доставляється клієнтам у США та на Близькому Сході через європейські порти.

Хоча компанія продовжує експортувати продукцію, великі нафтовидобувні гіганти поставили співпрацю з компанією на паузу і не роблять великих проєктних замовлень через війну та пов’язані з нею ризики.

«Дев’ять місяців війни показали, що український бізнес здатний надійно утримувати економічний фронт. Виробляти продукцію та експортувати, попри блокаду портів та обмеження е/е, і водночас надавати допомогу військовим та цивільним. Українці – незламні, і перемога буде за нами», – резюмувала Людмила Новак.

Останні новини:

Зараз читають