9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

«Інтерпайп» передав захисникам Дніпропетровщини спецтехніку та запчастини на 2,4 млн грн

Українська промислова компанія «Інтерпайп» надала бригадам Збройних сил України у Дніпропетровської області, в лавах яких служить чимало її мобілізованих працівників, матеріальну допомогу вартістю 2,4 млн. грн.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення пресслужби компанії.

Зокрема, «Інтерпайп» передав запчастини для ремонту вантажної техніки – шини, акумулятори та додаткові інструменти. Ця партія стала однією з найбільших. Усього передали військовим 80 шин та понад 30 акумуляторів.

Окрім автозапчастин до однієї з бригад Дніпропетровщини передали необхідну техніку для виконання бойових завдань та облаштування командних пунктів. Зокрема військові отримали 6 зарядних станцій та сонячні панелі, які необхідні для живлення техніки в польових умовах.

Фото: Інтерпайп

«Завдяки таким станціям можна підзарядити будь-що, наприклад, дрони для аеророзвідки. Або забезпечити роботу терміналів супутникового інтернету Starlink», – йдеться у повідомленні пресслужби.

Захисникам також доправили по 10 потужних ноутбуків і принтерів, які необхідні для обміну відеоінформацією з дронів, друку карт тощо. Військові ще отримали 20 смартфонів та акумулятори до дронів. Вони дозволять швидко змінювати комплект техніки, якщо попередній вже розрядився. Також захисникам передали підсилювачі радіосигналу, мобільного зв’язку та інтернету і підзорні труби.

«Це були дуже специфічні запити. Наші фахівці із закупівель працюють в режимі постійного пошуку вже понад 100 днів війни. Часто шукають речі, яких ми раніше ніколи не потребували. Але зараз команда призвичаїлась до нового формату роботи, вже знаємо і розуміємо, що треба і чому. Працюємо, щоб якнайшвидше знайти та передати необхідне нашим військовим», – зазначила Людмила Новак, директорка з комунікацій «Інтерпайпу».

Повідомляється, що компанія «Інтерпайп» в цілому спрямувала на допомогу армії та цивільному населенню вже понад $25 млн.

Довідка

«Інтерпайп» – українська промислова компанія, виробник сталевих труб та залізничної продукції. Продукція компанії постачається більш ніж у 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У 2021 році «Інтерпайп» реалізував 602 тис. т трубної продукції та 174 тис. т залізничної продукції. Продаж залізничних продуктів здійснюється під брендом KLW.

В «Інтерпайпі» працюють 10 тис. співробітників. У 2021 році Компанія перерахувала до бюджетів усіх рівнів майже 3 млрд грн.

Останні новини:

Зараз читають