9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

“Інтерпайп” на 10% підвищує зарплату співробітникам

З 1 жовтня українська промислова компанія “Інтерпайп” підвищить заробітну плату в середньому на 10%.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Підвищення заробітної плати торкнеться всіх працівників трубного дивізіону, сталевого дивізіону і дивізіону залізничної продукції, а також співробітників централізованих функцій.

При підвищенні зарплати буде застосований диференційований підхід в залежності від дивізіону і категорії співробітників.

“Компанія продовжує дотримуватися високих соціальних стандартів. З початку карантину ми ввели безпрецедентні заходи безпеки, включаючи безкоштовне ПЛР-тестування і безкоштовну доставку на роботу корпоративним транспортом. Навіть під час локдауну наші підприємства продовжували працювати, а співробітники і їх сім’ї отримували стабільний дохід. “Інтерпайп” регулярно переглядає заробітну плату виробничому персоналу. В жовтні ми проводимо друге підвищення за цей рік, щоб підтримати наших співробітників і забезпечити їх фінансову стабільність. Так, з урахуванням поточного підвищення середня заробітна плата по компанії за підсумками 2021 року зросте більш ніж на 20%” – повідомив директор з персоналу компанії “Інтерпайп” Віталій Пахомов.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли, що з початку року “Інтерпайп” на 20% наростив експорт колісних пар.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають