9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Інгулецький ГЗК проводить масштабний ремонт локомотивного парку

Під час вимушеної зупинки виробництва Інгулецький ГЗК Групи “Метінвест” спрямував зусилля на проведення ремонтних робіт техніки та обладнання, залучених до виробництва.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Наразі в залізничному цеху підприємства триває обслуговування й поточні ремонти рухомого складу.

“Через об’єктивні економічні та логістичні фактори, спричинені воєнними діями в Україні, Інгулецький ГЗК тимчасово зупинив видобуток руди й випуск концентрату. Тому на цей час підприємство почало залучати працівників цехів до проведення ремонтних робіт техніки гірничотранспортного комплексу та обладнання дробильно-збагачувального переділу”, – йдеться в повідомленні.

Інгулецький ГЗК. Фото: Метінвест

У залізничному цеху виконують профілактичні перевірки й поточні ремонти техніки.

Зазначається, що їх проводять щомісяця. Так, протягом липня заплановано відремонтувати сім тягових агрегатів ОПЕ-1АМ. У минулому ж місяці спеціалісти підприємства “Метінвест-Промсервіс” уже перевірили технічний стан і полагодили 14 тепловозів та електровозів, а також відновили 46 вагонів.

Під час ремонтних робіт на локомотивах провели випробування гальмівного обладнання, автозчіпних пристроїв, колісних пар. Також перевірили кріплення моторно-осьових підшипників і підвісок тягових двигунів, стан і характеристики дахового обладнання, оглянули запобіжники й контактори високовольтних ланцюгів, виміряли опори ізоляції силових та допоміжних електричних ланцюгів.

На дільниці з ремонту локомотивів фахівці цеху сервісного обслуговування Інгулецького ГЗК власними силами виконали технічне обслуговування семи тягових агрегатів, а на дільниці з ремонту вагонів полагодили 73 думпкари.

Фахівці залізничної служби підприємства зазначають, що підтримка локомотивного парку в справному стані надалі забезпечить безперебійність вивезення гірничої маси з кар’єру.

Останні новини:

Зараз читають