9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Червня, 2022

Харківський коксовий завод модернізує виробництво та розширює штат

Коксовий завод “Новомет” розпочав програму з модернізації виробництва, покращення екологічних показників та створив нові робочі місця.

Як зазначив директор заводу Максим Бондарев, щоб забезпечити виробничі потреби на підприємстві відкриті понад 30 вакансій, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Depo.Харків.

“Ми зараз шукаємо людей на найрізноманітніші позиції – і робочі, і адміністративні. Частина вакансій допускає працевлаштування людей без досвіду, їх навчать і допоможуть на перших порах, головне, щоб кандидати були відповідальні. Зараз наша мета – відродити підприємство, повністю реалізувати його потенціал”, – зазначив Бондарев.

Сьогодні на підприємстві працюють 370 співробітників. З початку року завод сплатив понад 10 млн податків, 400 тисяч з них – військовий збір.

Підприємство пропонує співробітникам конкурентну зарплату, що перевищує середні показники по області. Згідно з даними Харківського облстату, середня заробітна плата в області на промислових підприємствах становить 11 916 грн. Середня зарплата у “Новометі” – 14 293 грн. Крім того, співробітники компанії отримують повний соціальний пакет, що включає компенсацію проїзду в залізничному транспорті та підвезення співробітників службовим транспортом з і до місця роботи.

blank

“Соціальна відповідальність для нас не менш важлива, ніж будь-яка інша. У нас досить великий штат, цілодобовий режим роботи підприємства. Ми цінуємо своїх співробітників. Це означає, що ми повинні передбачити все, що зробить їх роботу простішою і комфортнішою. На роботу і з роботи підвозимо автобусами. Вартість харчування компенсуємо за рахунок підприємства на 90%. Стежимо, щоб всі вчасно йшли у відпустку. Ну і, зрозуміло, всі наші співробітники працюють офіційно, у них йде стаж, вироблення і, відповідно, пенсійні накопичення”, – розповів Бондарев.

Сучасне виробництво не дає можливості діяти за шаблонами, тому “Новомет” постійно підвищує стандарти якості та екологічної безпеки виробництва.

Для забезпечення комфортної роботи та здоров’я на “Новометі” не лише поступово оновлюють необхідну техніку і забезпечують медичне обслуговування колективу, а й організовують харчування співробітників. За комплексний обід з першої страви, салату, м’ясної страви з гарніром, напою і десерту співробітники платять лише 10 гривень.

“Завдяки новому керівництву набагато все покращилося. Ми вже отримали нове обладнання, зараз встановлюються кондиціонери і в обідніх залах, і в варочному цеху, і в м’ясному, у виробничих приміщеннях. І з закупівлею продуктів тепер проблем немає! Не потрібно нічого просити в борг у постачальників – Максим Валентинович відразу всі рахунки оплачує “, – розповіла завідуюча кухонним виробництвом Віра Поколодна.

Також в меню коксового заводу в обов’язковому порядку є продукти молочного виробництва: сирники, сметана тощо, співробітники цехів заводу, які зайняті на роботах зі шкідливими умовами, забезпечуються молоком.

Зараз на коксовому заводі “Новомет” реалізується програма екологічної модернізації виробництва. На цей час викиди сірки вже зменшені в 14 разів. Наступний етап програми – встановлення фільтрів для більш глибокого очищення повітря на коксосортировці. Завершення робіт заплановане на кінець року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають