9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 16 Вересня, 2021

Харківський коксовий завод модернізує виробництво та розширює штат

 • Коксовий завод “Новомет” розпочав програму з модернізації виробництва, покращення екологічних показників та створив нові робочі місця.

  Як зазначив директор заводу Максим Бондарев, щоб забезпечити виробничі потреби на підприємстві відкриті понад 30 вакансій, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Depo.Харків.

  “Ми зараз шукаємо людей на найрізноманітніші позиції – і робочі, і адміністративні. Частина вакансій допускає працевлаштування людей без досвіду, їх навчать і допоможуть на перших порах, головне, щоб кандидати були відповідальні. Зараз наша мета – відродити підприємство, повністю реалізувати його потенціал”, – зазначив Бондарев.

  Сьогодні на підприємстві працюють 370 співробітників. З початку року завод сплатив понад 10 млн податків, 400 тисяч з них – військовий збір.

  Підприємство пропонує співробітникам конкурентну зарплату, що перевищує середні показники по області. Згідно з даними Харківського облстату, середня заробітна плата в області на промислових підприємствах становить 11 916 грн. Середня зарплата у “Новометі” – 14 293 грн. Крім того, співробітники компанії отримують повний соціальний пакет, що включає компенсацію проїзду в залізничному транспорті та підвезення співробітників службовим транспортом з і до місця роботи.

  “Соціальна відповідальність для нас не менш важлива, ніж будь-яка інша. У нас досить великий штат, цілодобовий режим роботи підприємства. Ми цінуємо своїх співробітників. Це означає, що ми повинні передбачити все, що зробить їх роботу простішою і комфортнішою. На роботу і з роботи підвозимо автобусами. Вартість харчування компенсуємо за рахунок підприємства на 90%. Стежимо, щоб всі вчасно йшли у відпустку. Ну і, зрозуміло, всі наші співробітники працюють офіційно, у них йде стаж, вироблення і, відповідно, пенсійні накопичення”, – розповів Бондарев.

  Сучасне виробництво не дає можливості діяти за шаблонами, тому “Новомет” постійно підвищує стандарти якості та екологічної безпеки виробництва.

  Для забезпечення комфортної роботи та здоров’я на “Новометі” не лише поступово оновлюють необхідну техніку і забезпечують медичне обслуговування колективу, а й організовують харчування співробітників. За комплексний обід з першої страви, салату, м’ясної страви з гарніром, напою і десерту співробітники платять лише 10 гривень.

  “Завдяки новому керівництву набагато все покращилося. Ми вже отримали нове обладнання, зараз встановлюються кондиціонери і в обідніх залах, і в варочному цеху, і в м’ясному, у виробничих приміщеннях. І з закупівлею продуктів тепер проблем немає! Не потрібно нічого просити в борг у постачальників – Максим Валентинович відразу всі рахунки оплачує “, – розповіла завідуюча кухонним виробництвом Віра Поколодна.

  Також в меню коксового заводу в обов’язковому порядку є продукти молочного виробництва: сирники, сметана тощо, співробітники цехів заводу, які зайняті на роботах зі шкідливими умовами, забезпечуються молоком.

  Зараз на коксовому заводі “Новомет” реалізується програма екологічної модернізації виробництва. На цей час викиди сірки вже зменшені в 14 разів. Наступний етап програми – встановлення фільтрів для більш глибокого очищення повітря на коксосортировці. Завершення робіт заплановане на кінець року.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Для української армії випробовують рухому станцію очищення води «Джерело-2000»

  В інтересах Збройних сил України проводять випробування рухомої станції очищення води «Джерело-2000».Передає Національний Промисловий...

  Реалізації проєкту високошвидкісної залізниці в Україні коштуватиме 2-5 мільярдів доларів

  Вартість будівництва високошвидкісної залізниці в Україні може скласти близько 2-5 мільярдів доларів, заявив заступник директора департаменту інвестиційної діяльності "Укрзалізниці" Володимир Шемаєв.

  До України прибув 50-й контейнерний потяг з Китаю (відео)

  До Києва з Чунцина прибув контейнерний поїзд, який доставив 62 контейнери.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр транспортних стратегій.

  В Ужгороді побудували перший у місті скейт-майданчик

  На площі Богдана Хмельницького в Ужгороді відкрили перший у місті майданчик для катання на скейтбордах і роликах.Передає Національний Промисловий...

  Бельгія передала Україні науково-дослідне судно Belgica для екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів

  Для проведення екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів Бельгія передала Україні науково-дослідне судно «Belgica» (A962).Про це йдеться в...

  Компанія «Лекхім» працює над створенням виробництво COVID-вакцини у Харкові

  У Харкові АТ «Лекхім» планує почати виробництво вакцини від COVID-19. На організацію виробництва компанія готова витратити до 30 мільйонів євро.

  Нова РЛС «Фенікс-1» прийнята на озброєння української армії

  На озброєння Збройних сил України прийнято станцію виявлення 80К6КС1 «Фенікс-1» від КП «НВК «Іскра».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  “Укрзалізниця” представила концепт плацкартного вагона нового типу (фото)

  На виставці рухомого складу, яка проходила у Києві в кінці серпня, "Укрзалізниця" представила концепт оновленого плацкартного вагона, розроблений у співпраці з НУО...

  Зараз читають

  “Азовмаш” та “Азот-Імпекс” виготовлять для “Укрзалізниці” вагонокомплектів на понад 420 мільйонів гривень

  ТОВ "Азовмаш" (Київ) визнано переможцем аукціону на постачання на адресу філії "Укрзалізниці" - Центру обслуговування виробництва вагонокомплектів...

  На станції Святошин у Києві завершили будівництво нової платформи в рамках проєкту City Express (фото)

  На залізничній станції "Святошин" в Києві, яка є важливим пересадочним вузлом для приміського пасажирського транспорту столиці, закінчили...

  Винзавод в Одесі приватизують за 65 мільйонів гривень

  Фонд держмайна виставив на приватизаційний аукціон майновий комплекс "Одесавинпром" зі стартовою ціною 65,3 мільйона гривень, торги відбудуться...

  Компанія “Радіонікс” створила унікальний наземний стенд для відпрацювання роботи винищувачів МіГ-29 (фото)

  Приватна компанія "Радіонікс" представила на виставці "Зброя та Безпека-2021" унікальний комплекс "Сапфір-С", який може одночасно бути використаний...