9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 17 Жовтня, 2021

Харківський коксовий завод модернізує виробництво та розширює штат

 • Коксовий завод “Новомет” розпочав програму з модернізації виробництва, покращення екологічних показників та створив нові робочі місця.

  Як зазначив директор заводу Максим Бондарев, щоб забезпечити виробничі потреби на підприємстві відкриті понад 30 вакансій, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Depo.Харків.

  “Ми зараз шукаємо людей на найрізноманітніші позиції – і робочі, і адміністративні. Частина вакансій допускає працевлаштування людей без досвіду, їх навчать і допоможуть на перших порах, головне, щоб кандидати були відповідальні. Зараз наша мета – відродити підприємство, повністю реалізувати його потенціал”, – зазначив Бондарев.

  Сьогодні на підприємстві працюють 370 співробітників. З початку року завод сплатив понад 10 млн податків, 400 тисяч з них – військовий збір.

  Підприємство пропонує співробітникам конкурентну зарплату, що перевищує середні показники по області. Згідно з даними Харківського облстату, середня заробітна плата в області на промислових підприємствах становить 11 916 грн. Середня зарплата у “Новометі” – 14 293 грн. Крім того, співробітники компанії отримують повний соціальний пакет, що включає компенсацію проїзду в залізничному транспорті та підвезення співробітників службовим транспортом з і до місця роботи.

  “Соціальна відповідальність для нас не менш важлива, ніж будь-яка інша. У нас досить великий штат, цілодобовий режим роботи підприємства. Ми цінуємо своїх співробітників. Це означає, що ми повинні передбачити все, що зробить їх роботу простішою і комфортнішою. На роботу і з роботи підвозимо автобусами. Вартість харчування компенсуємо за рахунок підприємства на 90%. Стежимо, щоб всі вчасно йшли у відпустку. Ну і, зрозуміло, всі наші співробітники працюють офіційно, у них йде стаж, вироблення і, відповідно, пенсійні накопичення”, – розповів Бондарев.

  Сучасне виробництво не дає можливості діяти за шаблонами, тому “Новомет” постійно підвищує стандарти якості та екологічної безпеки виробництва.

  Для забезпечення комфортної роботи та здоров’я на “Новометі” не лише поступово оновлюють необхідну техніку і забезпечують медичне обслуговування колективу, а й організовують харчування співробітників. За комплексний обід з першої страви, салату, м’ясної страви з гарніром, напою і десерту співробітники платять лише 10 гривень.

  “Завдяки новому керівництву набагато все покращилося. Ми вже отримали нове обладнання, зараз встановлюються кондиціонери і в обідніх залах, і в варочному цеху, і в м’ясному, у виробничих приміщеннях. І з закупівлею продуктів тепер проблем немає! Не потрібно нічого просити в борг у постачальників – Максим Валентинович відразу всі рахунки оплачує “, – розповіла завідуюча кухонним виробництвом Віра Поколодна.

  Також в меню коксового заводу в обов’язковому порядку є продукти молочного виробництва: сирники, сметана тощо, співробітники цехів заводу, які зайняті на роботах зі шкідливими умовами, забезпечуються молоком.

  Зараз на коксовому заводі “Новомет” реалізується програма екологічної модернізації виробництва. На цей час викиди сірки вже зменшені в 14 разів. Наступний етап програми – встановлення фільтрів для більш глибокого очищення повітря на коксосортировці. Завершення робіт заплановане на кінець року.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Перевалка в порту Маріуполя склала майже 5,2 млн тонн з початку року

  У Маріупольському порту за 9 місяців 2021 року перевалено 5,19 млн т вантажів, що на 2,6% менше...

  Заступник міністра закордонних справ України обговорив організацію бізнес-місії кувейтських компаній

  Україна і Кувейт мають значний потенціал для збільшення обсягів торгівлі і співпраці у сфері залучення інвестицій.Про це йшлося...

  В Одеській області побудують станцію морської системи зв’язку за 18 млн грн

  На узбережжі Одеської області, біля села Миколаївка Білгород-Дністровського району, між Тузлівським і Будацькому лиманами, буде побудована станція глобальної морської системи зв'язку, яка...

  Міноборони замовило сотні габіонів для облаштування позицій

  Міністерство оборони України подало тендер на закупівлю сотень габіонів для захисту військових.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Державне оборонне замовлення виконано на 75% – Уруський

  У середу, 13 жовтня, на базі Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості відбулась чергова нарада щодо стану виконання державного оборонного замовлення (ДОЗ)...

  Українські військові отримали понад сотню переносних комплексів радіорозвідки Plastun-RP3000

  Малогабаритний пеленгаційний комплекс Plastun-RP3000 від НВЦ «Інфозахист» завдяки модульності та енергоавтономності значно підвищує мобільність груп тактичної радіорозвідки.Про це...

  У Києві представили українську станцію польового супутникового зв’язку

  У Києві представили станцію польового супутникового зв’язку вітчизняного виробництва.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.Широкому загалу,...

  До України прибув шостий гелікоптер H145 для Нацполіції

  У вівторок, 5 жовтня 2021 року, до України прибув шостий гелікоптер H145 виробництва компанії Airbus Helicopters, який служитиме в авіаційному загоні Національної...

  Зараз читають

  Харківський авіазавод планує самостійно провести заміщення російських комплектуючих на літаках Ан-74

  У Харкові планують самостійно провести імпортозаміщення російських комплектуючих на літаках Ан-74 різних модифікацій.Передає Національний...

  ОДВ-Електрик збільшує власні виробничі потужності на Львівщині

  Українська компанія із німецькими інвестиціями «ОДВ-Електрик» працює на території області з 2003 року і виготовляє кабелі для...

  Заступник міністра закордонних справ України обговорив організацію бізнес-місії кувейтських компаній

  Україна і Кувейт мають значний потенціал для збільшення обсягів торгівлі і співпраці у сфері залучення інвестицій.

  «Миколаївський суднобудівний завод» прийняв на ремонт патрульний катер «Скадовськ» (фото)

  На ДП «Миколаївський суднобудівний завод» зайшов для докового ремонту патрульний катер Р170 «Скадовськ» Військово-морських сил України.