9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Харківський “Завод Фрунзе” виходить на нові ринки Західної Європи

«Завод Фрунзе», найбільший національний виробник виробів з перфорованого металу, отримає нових замовників в Німеччині та інших країнах Західної Європи за підсумками участі в головній агропромисловій виставці світу Agritechnica-2017 (Ганновер, Німеччина).

Як повідомив голова правління ПАТ «Завод Фрунзе» Олександр Василенко, в ході самої виставки контрактів підписано не було. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на News.KOMPASS.UA.

Безпосередньо під час виставок контракти підписуються рідко, але предметний інтерес до нашої продукції і ті переговори, які велися під час Agritechnica і тривають зараз, дозволяють впевнено сказати, що ми отримаємо нових клієнтів і в Німеччині, і в інших країнах Західної Європи, – зазначив він.

Він зазначив, що головною тенденцією Agritechnica-2017 стала демонстрація інноваційних розробок в різних сферах АПК, і інноваційним лідером, на його думку, однозначно є Німеччина.

Багато новинок, пов’язаних з обладнанням сільгосптехніки GPS-навігаторами. Вперше були показані працюють навантажувачі сіна, які працюють без людини, в повністю автономному режимі, від завантаження корму до роздачі його твариною, – зазначив глава компанії.

На стенді «Заводу Фрунзе», зазначив він, найбільшим попитом також користувалася інноваційна продукція: решета, розроблені спільно з Харківським національним технічним університетом сільського господарства ім. П.Василенко. Ці решета менше травмують зерно і значно підвищують продуктивність зерноочисних машини за рахунок особливої ​​форми отворів.

О.Василенко зазначив також, що на Agritechnica-2017 був добре представлений харківський регіон: крім «Заводу Фрунзе», у виставці взяли участь «Лозівські машини», ХАРП, компанія «Варіант-Агробуд».

Останні новини:

Зараз читають