9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Харківський “Завод Фрунзе” інвестує USD1,6 млн в запуск виробництва решітчастих настилів

ПАТ “Завод ім.Фрунзе” (Харків), провідний в Україні виробник виробів з перфорованого металу і систем огорожі, придбала німецьку лінію з виробництва решітчастих настилів виробничою потужністю близько 200 тонн продукції на місяць.

Згідно з повідомленням прес-служби підприємства, сума контракту склала близько $ 1,6 млн. Запуск лінії запланований на вересень 2017 року. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Багато років ми займалися поставками решітчастих настилів, закуповуючи їх в Польщі і Бельгії. Але після того як курс гривні різко знизився, імпортна продукція стала мало цікава українському покупцеві. З іншого боку, поточний курс стимулює експорт. Тому ми запускаємо власне виробництво і на цьому першому етапі інвестуємо в його створення близько 49 млн грн. Вироби будуть надходити як на внутрішній ринок, так і на зовнішні, наприклад, до Польщі і Азербайджан, – цитується в повідомленні голова правління “Завод Фрунзе” Олександр Василенко.

У ньому уточнюється, що настилочні решета застосовуються в будівництві промислових і сільськогосподарських об’єктів, в житловому будівництві, а також в дизайнерських рішеннях. Зокрема, з їх допомогою створюються вентильовані підлоги, “прозорі” сходи і майданчики на автомийках, елеваторах, заводах, нафто- і газодобувних морських платформах і в зоопарках.

Як повідомлялося, в кінці 2016 року “Завод Фрунзе” оголосив про масштабне інвестиційному проекті зі створення імпортозамінного виробництва ґратчастих настилів загальною вартістю близько EUR8 млн, який буде реалізований в кілька етапів. Зараз завершується перший етап проекту.

Завод ім. Фрунзе, заснований в 1885 році. Випускає сита для сільгоспмашин, настилочні решітки, сітки та системи огорожі для будіндустрії, елементи міського середовища (корзини для сміття, лавки), складські стелажі і захисні системи картерів двигунів для автомобілів.

В асортименті – понад 1,750 тис. видів перфорованих металевих листів і пробивних решіт.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають